Prishtinë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Skuter | Yamaha

125 , 8
Aerox , 42
Beluga , 7
Booster , 16
Cygnus , 6
DT , 6
FZR , 3
Majesty , 14
Maxster , 13
MBK , 2
Model Tjeter , 108
MT , 1
R1 , 1
RD250 , 2
Skyliner , 3
TMAX , 2
X-City , 4
X-MAX , 42
XT , 3
YZ , 1
Zuma , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:57 ,

Yamaha

250 EUR

Viti: 2012
11 Pri 10:02 ,

Shitet Yamaha skyliner 150cc

850 EUR

Viti: 2001
08 Pri 15:48 ,

Yamaha Aerox 80cc

470 EUR

Viti: 2007
07 Pri 19:00 ,

Yamaha Majesty 400cc

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2004
07 Pri 12:25 ,

Skuter yamaha 250 kubik

1 600 EUR

Viti: 2005
06 Pri 01:59 ,

yamaha xmax 250cc !!!

2 100 EUR

Viti: 2008
04 Pri 15:40 ,

Shitet

Viti: 2006
04 Pri 15:28 ,

Shitet

Viti: 2009
04 Pri 15:27 ,

Shitet

Viti: 2008
04 Pri 14:18 ,

Yamaha x max 250cc

1 700 EUR

Viti: 2007
02 Pri 12:43 ,

YAMAHA X-city 2009

1 890 EUR

Viti: 2009
28 Mar 17:35 ,

x-max

Viti: 2010
16 Mar 12:38 ,

YAMAHA Xmax

3 000 EUR

Viti: 2012
14 Mar 15:00 ,

Yamaha teos 125cc

850 EUR

Viti: 2001
12 Mar 20:23 ,

Yamaha 125 cc 2004 super gjendje

1 100 EUR

Viti: 2004
09 Mar 13:53 ,

Shes Yamaha Maxster 125cc

1 100 EUR

Viti: 2004
08 Mar 23:39 ,

Yamah aerox 80cc

450 EUR

Viti: 2007
27 Shk 19:19 ,

shitet motorri

800 EUR

Viti: 2003
09 Shk 17:05 ,

x-max

2 600 EUR

Viti: 2010
06 Jan 22:52 ,

Aerox 80cc

1 000 EUR

Viti: 2015
30 Dhj 08:51 ,

U shit flm merrjep

750 EUR

Viti: 1990
29 Dhj 09:26 ,

Shitet Yamaha 750cc urgjent

850 EUR

Viti: 1990
26 Dhj 15:41 ,

Shes

1 400 EUR

Viti: 2002
26 Dhj 15:29 ,

Shes

1 700 EUR

Viti: 2009
26 Dhj 15:21 ,

Shes

1 700 EUR

Viti: 2006
26 Dhj 15:12 ,

shes

1 900 EUR

Viti: 2006
13 Nën 20:36 ,

Aerox

Viti: 2014
07 Nën 21:20 ,

Aerox

1 500 EUR

Viti: 2015
06 Nën 18:04 ,

Aerox yamaha

Viti: 2014
01 Nën 14:41 ,

Skuter yamaha mbk

Viti: 2004
26 Tet 18:20 ,

Yamaha X Max

1 400 EUR

Viti: 2006
04 Tet 01:05 ,

shes yamaha xmax 250 abs

3 100 EUR

Viti: 2012
23 Sht 22:17 ,

Shitet Urgjentt Yamaha Aerox

1 EUR

Viti: 1998
21 Sht 19:59 ,

Shitet Yamaha Aerox

630 EUR

Viti: 1998
16 Sht 01:04 ,

Shitet x-max 125cc

2 750 EUR

Viti: 2010
15 Sht 21:29 ,

X max 125 cc

2 750 EUR

Viti: 2010
15 Sht 11:23 ,

Yamaha 125 cc

800 EUR

Viti: 2016
14 Sht 09:31 ,

shes motorr elektrik

800 EUR

Viti: 2020

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione