Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Yamaha Të gjitha në Kosovë

125 , 12
250 cc , 1
Aerox , 4
Beluga , 1
Booster , 1
DragStar , 3
DT , 1
FJR , 2
FZ , 3
FZR , 3
Grizzly , 1
Majesty , 2
Model Tjeter , 105
MT , 3
R1 , 6
R6 , 1
RD250 , 1
SR125 , 1
TDR 125 , 1
TMAX , 2
TRI-Z 250 , 1
TZR , 2
Virago , 1
WR426 , 1
X-City , 2
XJ , 3
X-MAX , 10
XT , 5
XVS , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

02 Qer 21:08 Të tjera , Dardanë

Yamaha XJ600

1 750 EUR

28 Maj 16:21 Të tjera , Vushtrri

Shitet

850 EUR

27 Maj 00:21 Të tjera , Dardanë

Yamaha XJ600

1 850 EUR

22 Maj 23:46 Të tjera , Vushtrri

SHES YAMAHA 80CC ME SHPEJTSI

580 EUR

17 Maj 00:36 Të tjera , Gjilan

Yamaha CBR 125 cc

1 750 EUR Price Reduced

28 Pri 09:26 Të tjera , Prishtinë

Shitet Yamaha XV 1000

3 500 EUR

22 Pri 20:16 Të tjera , Ferizaj

Yamaha 600cc

1 450 EUR

16 Pri 04:26 Të tjera , Vushtrri

SHITET , 38349348434

850 EUR

03 Pri 21:39 Të tjera , Ferizaj

Shitet

3 000 EUR

01 Pri 18:55 Të tjera , Pejë

Shes motorrin

1 EUR

21 Shk 16:23 Të tjera , Prizren

yamaha 750

22 Jan 01:22 Të tjera , Mitrovicë

Yamaha raptor 700r����

6 900 EUR

11 Dhj 13:30 Të tjera , Pejë

Yamaha 125cc trailway

950 EUR

26 Nën 17:34 Të tjera , Gjakovë

Yamaha 1000 CC

1 600 EUR

Viti: 1988
09 Nën 10:54 Të tjera , Ferizaj

Motor Yamaha

8 300 EUR

03 Nën 20:40 Të tjera , Prishtinë

Shitet

700 EUR

23 Tet 00:44 Të tjera , Prishtinë

Yamaha TDM 850cc

1 500 EUR

09 Tet 19:44 Të tjera , Deçan

Yamaha YP 250ccm

1 330 EUR

Viti: 2001
30 Sht 19:05 Të tjera , Prizren

yamaha

1 EUR

Viti: 2012
27 Sht 23:35 Të tjera , Ferizaj

Motorr 350cc

4 900 EUR

Viti: 2021
24 Sht 23:58 Të tjera , Fushë Kosovë

Shes motorrin

3 500 EUR

Viti: 2006
13 Sht 02:53 Të tjera , Besianë

Shiten matorrat

Viti: 2001
23 Gush 18:27 Të tjera , Prishtinë

Shitet Yamaha X MAX 125i CC

1 500 EUR

Viti: 2005
01 Gush 01:41 Të tjera , Prishtinë

Yamaha X-max 400

Viti: 2020
27 Korr 11:16 Të tjera , Malishevë

Yamaha tenere 660

1 EUR

Viti: 1997
13 Korr 09:50 Të tjera , Ferizaj

Shitet matorri Yamaha

230 EUR

Viti: 1997
05 Qer 06:37 Të tjera , Prishtinë

Yamaha TDM900

Viti: 2007
04 Qer 21:33 Të tjera , Prishtinë

Yamaha TDM900

Viti: 2007
22 Maj 17:46 Të tjera , Pejë

Yamaha X-Max 250cc

1 700 EUR

Viti: 2007
17 Maj 23:22 Të tjera , Prishtinë

Shes motorrin

3 500 EUR

Viti: 2013
17 Maj 16:45 Të tjera , Pejë

YAMAHA X-MAX - 250cc

1 750 EUR

Viti: 2007
16 Maj 20:55 Të tjera , Pejë

YAMAHA X-Max gjendje perfekte

1 800 EUR

Viti: 2007
10 Maj 08:20 Të tjera , Ferizaj

Yamaha 1000cc

1 500 EUR

Viti: 1997
08 Maj 07:06 Të tjera , Ferizaj

Yamaha 1000cc

1 500 EUR

Viti: 1998
10 Pri 23:21 Të tjera , Rahovec

yamaha 125c

450 EUR

Viti: 1999
30 Mar 19:27 Të tjera , Drenas

Shes motorin Yamaha

3 300 EUR

Viti: 1997
19 Mar 18:25 Të tjera , Gjilan

Shes Yamaha FJR 1300CC

4 999 EUR

Viti: 2005
01 Mar 17:31 Të tjera , Gjilan

Yamaha Fjr 2005 1300 CC

4 999 EUR

Viti: 2005
29 Nën 18:38 Të tjera , Gjilan

Yamaha mt 125

2 100 EUR

Viti: 2018
23 Nën 00:11 Të tjera , Gjilan

Motorr

3 200 EUR

Viti: 2010
13 Tet 23:44 Të tjera , Gjilan

Jakne IXS per motorr

35 EUR Price Reduced

Viti: 2021
04 Tet 17:20 Të tjera , Gjilan

Shtiet yamaha r1 viti 2007

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2007
29 Sht 21:11 Të tjera , Ferizaj

Shitet Yamaha tracer 2017

5 800 EUR

Viti: 2017
13 Sht 14:23 Të tjera , Prishtinë

Yamaha 550cc i bores

5 500 EUR

Viti: 2012
03 Sht 08:25 Të tjera , Prishtinë

Shitet matorri qe ska nKosov mat mir

1 200 EUR

Viti: 2012
20 Gush 11:28 Të tjera , Rahovec

S7 boj ndrim me motorr

200 EUR

Viti: 2018
16 Korr 10:29 Të tjera , Prishtinë

Yamaha fz 600cc

4 500 EUR

Viti: 2006
04 Korr 22:34 Të tjera , Mitrovicë

yamahm RKS

1 950 EUR

Viti: 1993

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione