Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | TM | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | TM Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Shk 12:35 Skuter , Gjakovë

Shitet matorri Tomos Nitro

30 Gush 20:05 Motoçikleta (mbi 50cc) , Ferizaj

Shitet mini cros 110 ne gjendje teper te mir

500 EUR

Viti: 2010
23 Qer 14:06 Skuter , Mitrovicë

Shitet

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2016
30 Maj 18:44 Me katër rrota/ATV , Pejë

Shitet

5 EUR

Viti: 2012
09 Pri 22:16 Skuter , Prizren

Tell 250

1 300 EUR

Viti: 2008
18 Shk 03:29 Touring , Klinë

Shitet bicikleta shimano

120 EUR

Viti: 2015
18 Jan 17:21 Terren/Offroad , Shtërpcë

Tomos apn6

210 EUR

Viti: 2005
16 Tet 17:42 Skuter , Klinë

Shitet tomos nitro 150 cc urgjent

400 EUR

Viti: 2009
11 Sht 14:57 Skuter , Klinë

Tomos nitro

420 EUR

Viti: 2009
24 Gush 20:04 Të tjera , Mitrovicë

0000

Viti: 2000
31 Maj 00:35 Skuter , Klinë

Skuter Tomos Nitro 2012

315 EUR Price Reduced

Viti: 2012
05 Pri 00:37 Kros/Enduro , Prizren

Tomosi ne shitje

Viti: 1981
05 Pri 00:37 Të tjera , Prizren

Tomosi ne shitje

Viti: 1981
29 Mar 19:20 Motoçikleta (mbi 50cc) , Therandë

Motor Tomos

130 EUR

Viti: 1997
22 Mar 21:21 Të tjera , Lipjan

tomos

140 EUR

Viti: 1988
25 Jan 12:09 Të tjera , Prizren

Tomos 1976

Viti: Më të vjetër se 80-tat
05 Qer 19:26 Chopper/Coustom , Prishtinë

Adi

1 700 EUR

Viti: 2007
27 Maj 23:00 Kros/Enduro , Prizren

Tomosi ne shitje

Viti: 1986
20 Maj 13:02 Skuter , Ferizaj

Skuter Tell 2016

Viti: 2016
09 Maj 13:20 Të tjera , Prizren

Shitet Tomosi

Viti: 1985
07 Maj 19:50 Të tjera , Prizren

Shitet Tomosi

Viti: 1984
06 Pri 12:27 Sportiv , Gjilan

Shitet biciklla!!

Viti: 2014
02 Pri 17:43 Sportiv , Prizren

Go kart

500 EUR

Viti: 2004
06 Korr 20:29 Kros/Enduro , Prizren

Shitet Tomosi

Viti: 1990
06 Korr 20:29 Kros/Enduro , Prizren

Shitet tomosi

Viti: 1991
23 Qer 12:51 Skuter , Ferizaj

Skuter

1 500 EUR

Viti: 2013
22 Qer 00:34 Sportiv , Skenderaj

Biciklet

270 EUR

Viti: 2018
14 Gush 19:52 Sportiv , Ferizaj

Shitet karriga per Owerbord

50 EUR

Viti: 2017
13 Korr 15:02 Me katër rrota/ATV , Klinë

Motor ATV

450 EUR

Viti: 2011
17 Shk 17:47 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

mondiall

500 EUR

Viti: 2008
26 Tet 20:53 Të tjera , Viti

Biciklla Poni

60 EUR

Viti: 2016
07 Sht 00:33 Motoçikleta (mbi 50cc) , Ferizaj

49 kubik

120 EUR

Viti: 2002
09 Korr 23:36 Skuter , Prishtinë

SHITET SKUTERI 150 cc

Viti: 2008
03 Korr 15:08 Sportiv , Prishtinë

Biciklet

50 EUR

Viti: 2015
28 Pri 14:21 Motoçikleta (mbi 50cc) , Ferizaj

Skuter Tumopar

Viti: 2009
18 Pri 15:23 Motoçikleta (mbi 50cc) , Ferizaj

Tomos

Viti: 2014
04 Pri 15:26 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

TOMOS NE SHİTJE

185 EUR Price Reduced

Viti: 1991
16 Shk 11:19 Skuter , Prishtinë

Skuteri 150cc Mondial

400 EUR

Viti: 2008
15 Sht 21:22 Sportiv , Viti

shitet ose ndrrohet

180 EUR Price Reduced

Viti: 2014
23 Gush 00:29 Motoçikleta (mbi 50cc) , Dragash

Tm racing 250f 2014 enduro

3 800 EUR

Viti: 2014
08 Qer 12:09 Të tjera , Vushtrri

Shes bicikleten urgjentisht

Viti: 2015
19 Maj 13:07 Kros/Enduro , Prishtinë

shitet tomosi

150 EUR

Viti: 1986

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | TM Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione