Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | FZ

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha FZ | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Tet 15:12 Sportiv , Prizren

Yamaha FZ6 S2 2010 600cc

4 000 EUR

06 Sht 14:48 Kros/Enduro , Deçan

Shitet Fullkrosi

2 300 EUR

Viti: 2008
03 Gush 23:34 Sportiv , Prishtinë

Shitet Yamaha FZ 06

5 800 EUR

Viti: 2005
17 Korr 00:14 Sportiv , Gjakovë

Shitet motorri yamaha FZ 6-s

1 EUR

Viti: 2005
19 Qer 14:32 Sportiv , Lipjan

shitet yamaha 750cc gjendje te rregullt

600 EUR

Viti: 1986
10 Pri 00:40 Sportiv , Prizren

Yamaha fz6 s2 600cc

Viti: 2010
28 Mar 02:54 Sportiv , Vushtrri

Yamaha 1200cc

500 EUR

Viti: 1988
30 Jan 23:29 Me katër rrota/ATV , Shtime

Ymaha 350

3 EUR

Viti: 2013
12 Tet 15:03 Skuter , Viti

Skuter 50 cc

400 EUR

Viti: 2000
25 Sht 10:14 Touring , Prishtinë

⭐YAMAHA FZ1 FAZER⭐

7 300 EUR

Viti: 2012
28 Gush 07:59 Sportiv , Fushë Kosovë

YZ450F Monster Energy Yamaha Racing Edition

5 000 EUR

Viti: 2021
19 Gush 12:47 Sportiv , Pejë

Yamaha 750 fz

500 EUR

Viti: 1992
14 Gush 21:13 Sportiv , Pejë

Shitet yamaha fz 750 URGJENT

550 EUR Price Reduced

Viti: 1992
16 Korr 10:29 Të tjera , Prishtinë

Yamaha fz 600cc

4 500 EUR

Viti: 2006
16 Maj 10:58 Sportiv , Gjilan

Yamaha

Viti: 2014
20 Pri 00:43 Sportiv , Prizren

Shitet Yamaha Fz6 2010

4 200 EUR

Viti: 2010
17 Pri 13:07 Sportiv , Prizren

Shitet Yamaha Fz6 2010

4 200 EUR

Viti: 2010
15 Pri 21:44 Sportiv , Prishtinë

Yamaha 750cc

700 EUR

Viti: 1990
02 Pri 14:04 Sportiv , Therandë

Shitetn

2 300 EUR

Viti: 2013
03 Mar 22:53 Sportiv , Shtime

Yamaha 750cc

Viti: 2000
03 Mar 10:25 Të tjera , Prizren

Yamaha fazer

3 390 EUR

Viti: 2005
01 Mar 17:28 Të tjera , Viti

Fazer 600

Viti: 2005
14 Nën 15:23 Sportiv , Prishtinë

Yamaha fz6 2010 600cc rks

4 400 EUR

Viti: 2011
16 Tet 17:26 Motoçikleta (mbi 50cc) , Mitrovicë

Yamaha fz6

Viti: 2007
16 Tet 12:00 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Yamaha FZ8-S

4 599 EUR

Viti: 2012
16 Sht 20:23 Chopper/Coustom , Gjilan

yamaha yx 650cc

Viti: 1989
07 Gush 14:47 Kros/Enduro , Fushë Kosovë

yamaha fz6 rks

Viti: 2006
05 Qer 18:56 Sportiv , Therandë

Shes motorrin yamaha fz6 600cc

2 200 EUR

Viti: 2007
30 Maj 21:08 Sportiv , Mitrovicë

FZ8

5 700 EUR

Viti: 2011
27 Maj 00:01 Sportiv , Prizren

Yamaha FZ1

10 000 EUR

Viti: 2010
26 Maj 15:37 Kros/Enduro , Prizren

Yamaha

900 EUR

Viti: 2020
14 Pri 10:37 Sportiv , Prishtinë

Yamaha fz1

1 EUR

Viti: 2011
04 Pri 18:00 Sportiv , Malishevë

Motor Yamaha

1 100 EUR

Viti: 1998
04 Pri 17:52 Sportiv , Malishevë

Motorr Yamaha

1 100 EUR

Viti: 1999
04 Pri 00:59 Sportiv , Prishtinë

Kerkoj maqin t yamahas prej 125cc deri 250cc

1 EUR

Viti: 2010
21 Mar 10:27 Skuter , Gjilan

yamaha x max250 me dogan 2007

Viti: 2007
17 Mar 20:51 Sportiv , Malishevë

Motorrin

950 EUR

Viti: 1998
25 Tet 16:10 Sportiv , Pejë

Yamaha Fz 750

1 300 EUR

Viti: 1993
22 Tet 21:26 Sportiv , Pejë

Yamaha Fz 750

1 300 EUR

Viti: 1993
05 Tet 21:17 Sportiv , Viti

Yamaha

Viti: 1988
19 Gush 13:24 Sportiv , Besianë

Yamaha 750kubik

Viti: 1990
14 Gush 11:27 Touring , Prizren

Yamaha fz1 SA

Viti: 2007
02 Gush 18:14 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Yamaha fz8 2011

Viti: 2011
12 Korr 11:20 Motoçikleta (mbi 50cc) , Mitrovicë

Yamaha fz6

Viti: 2006
28 Qer 21:02 Sportiv , Rahovec

Yamaha fz750

500 EUR

Viti: 1996
07 Qer 08:33 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjakovë

Yamaha fz750

450 EUR

Viti: 1996

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha FZ | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione