Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | Raptor

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha Raptor | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Mar 22:47 Me katër rrota/ATV , Prizren

Yamaha raptor 350

2 950 EUR

06 Shk 18:05 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

Yamaha Raptor

2 000 EUR

18 Jan 17:54 Me katër rrota/ATV , Mitrovicë

Shitet

18 Jan 08:27 Me katër rrota/ATV , Mitrovicë

Yamaha raptor 700r����

6 900 EUR

Viti: 2017
13 Qer 12:34 Me katër rrota/ATV , Prizren

Yamaha Raptor 700R

4 500 EUR

Viti: 2012
17 Jan 20:24 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

YAMAHA RAPTOR��

Viti: 2009
24 Korr 10:13 Me katër rrota/ATV , Gjilan

Yamaha Raptor 660

6 EUR

Viti: 2006
01 Qer 00:46 Me katër rrota/ATV , Prizren

Motorr

1 100 EUR

Viti: 2005
31 Maj 23:11 Me katër rrota/ATV , Gjilan

Yamah Raptor

2 500 EUR

Viti: 2008
31 Maj 21:11 Me katër rrota/ATV , Gjilan

Raptor

2 500 EUR

Viti: 2008
20 Mar 11:16 Me katër rrota/ATV , Mitrovicë

Shitet yamaha raptor 350cc

3 000 EUR

Viti: 2007
07 Mar 16:29 Me katër rrota/ATV , Kaçanik

Yamaha raptor

Viti: 2008
26 Jan 18:22 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

yamaha raptor yfm 250r

3 400 EUR

Viti: 2011
31 Gush 10:10 Me katër rrota/ATV , Prizren

U shit flm merjep

3 500 EUR

06 Gush 20:27 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

Yamaha Raptor

Viti: 2006
25 Korr 17:16 Me katër rrota/ATV , Zveçan

Shes atv 700cc

3 000 EUR

Viti: 2015
22 Korr 00:27 Me katër rrota/ATV , Fushë Kosovë

raptor 250

2 500 EUR

Viti: 2008
11 Pri 18:57 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

Shitet motorr QUAD ATV

1 800 EUR

Viti: 2010
22 Shk 09:42 Me katër rrota/ATV , Gjilan

shitet

2 550 EUR

Viti: 2012
11 Jan 17:36 Me katër rrota/ATV , Gjilan

boj ndrrim me ktm 690smc r

3 800 EUR

Viti: 2005
18 Maj 18:20 Me katër rrota/ATV , Prishtinë

Urgjent Yamaha Raptor 700r

Viti: 2007
27 Tet 16:13 Kros/Enduro , Prishtinë

Yamaha Raptor 350

3 500 EUR

Viti: 2006
06 Sht 11:08 Me katër rrota/ATV , Deçan

Yamaha Quad Raptor

1 100 EUR

Viti: 2001
26 Pri 21:01 Me katër rrota/ATV , Prishtinë

Yahamaha raptor 700R

Viti: 2007
15 Dhj 02:52 Me katër rrota/ATV , Prishtinë

Yamaha Raptor 250R (YFM)

Viti: 2014
01 Maj 21:08 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Yamaha Raptor 700

7 500 EUR

Viti: 2006
19 Shk 13:04 Me katër rrota/ATV , Prishtinë

Yamaha Raptor 250cc

Viti: 2011
15 Jan 08:21 Me katër rrota/ATV , Prishtinë

Yamaha 250

Viti: 2013
21 Sht 16:16 Skuter , Besianë

Motorr 250 ccm

1 500 EUR

Viti: 2013
17 Gush 15:46 Motoçikleta (mbi 50cc) , Mitrovicë

Yamaha momo design

Viti: 2015
10 Gush 01:17 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

yamaha

Viti: 1998
19 Korr 11:17 Motoçikleta (mbi 50cc) , Mitrovicë

Yamaha momodesign

Viti: 2015
13 Korr 12:41 Motoçikleta (mbi 50cc) , Viti

Shitet Crosi Yamaha 350

450 EUR

Viti: 1995
11 Qer 23:16 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Yamaha raptor 700cc

7 000 EUR

Viti: 2007
05 Qer 20:22 Motoçikleta (mbi 50cc) , Deçan

Yamaha 250 2takt

700 EUR

Viti: 1996
02 Maj 14:49 Motoçikleta (mbi 50cc) , Dardanë

Yamaha

600 EUR

Viti: 2016
17 Pri 23:14 Motoçikleta (mbi 50cc) , Therandë

Yamaha 250cc

350 EUR

Viti: 1999
23 Gush 16:52 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Rator 700r

Viti: 2008
15 Gush 22:49 Me katër rrota/ATV , Pejë

Atv 250cc

Viti: 2008
04 Gush 17:23 Motoçikleta (mbi 50cc) , Fushë Kosovë

Yamaha Raptor 250

2 500 EUR

Viti: 2012

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha Raptor | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione