Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | TZR

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha TZR | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Mar 02:05 Sportiv , Prishtinë

yamaha tzr 50cc

700 EUR

23 Nën 21:38 Sportiv , Ferizaj

Yamaha TZR50

800 EUR

01 Nën 00:51 Skuter , Lipjan

Yamaha tzr

850 EUR

01 Nën 00:51 Skuter , Lipjan

Yamaha tzr

850 EUR

20 Sht 23:43 Sportiv , Lipjan

Yamaha TZR-r

Viti: 2006
02 Qer 14:03 Motoçikleta (mbi 50cc) , Viti

Yamaha TZR125

650 EUR

Viti: 1992
10 Pri 14:10 Sportiv , Prizren

Yamaha TZR50

800 EUR

Viti: 2009
09 Pri 18:45 Sportiv , Gjakovë

Yamaha 200cc

Viti: 2009
29 Sht 21:23 Sportiv , Viti

Yamaha tzr 50cc

600 EUR

Viti: 2007
04 Sht 22:41 Sportiv , Gjakovë

Yamaha tzr 200cc

Viti: 2021
15 Maj 21:18 Sportiv , Malishevë

Yamaha 2006

Viti: 2006
12 Maj 10:22 Sportiv , Viti

Yamaha TZR 125

Viti: 1993
26 Pri 17:03 Sportiv , Skenderaj

shes yamaha tzr

550 EUR

Viti: 2010
02 Jan 14:35 Sportiv , Dragash

Shes yamaha tzr 50cc nga zvicra

850 EUR

Viti: 2004
28 Sht 18:01 Skuter , Prizren

Yamaha tzr 49cc

700 EUR

Viti: 2009
25 Maj 10:35 Sportiv , Klinë

Shitet Yamaha tzr 50cc

600 EUR

Viti: 2006
24 Maj 08:15 Sportiv , Gjilan

Shitet Yamaha TZR 125cc

Viti: 1999
16 Maj 22:56 Të tjera , Gjakovë

Shiten Dokumentat per yamaha

Viti: 2007
28 Shk 11:05 Sportiv , Mitrovicë

Yamaha 50cc

500 EUR

Viti: 2010
20 Shk 23:54 Sportiv , Rahovec

Shiten dokumentat

Viti: 2006
22 Sht 03:25 Sportiv , Besianë

Yamaha tzr r50

800 EUR

Viti: 2007
06 Sht 01:48 Sportiv , Besianë

Yamaha tzr r50

900 EUR

Viti: 2005
11 Korr 18:27 Sportiv , Prizren

shes yamaha tzr 125 cc me dokumenta

600 EUR

Viti: 1992
18 Qer 16:52 Sportiv , Gjilan

Yamaha TZR 125

650 EUR

Viti: 1994
09 Maj 20:05 Të tjera , Therandë

Motorr Yamaha

750 EUR

Viti: 1992
18 Mar 17:19 Sportiv , Gjilan

youmaha tzr125

Viti: 2000
06 Nën 15:32 Sportiv , Prishtinë

Yamaha tzr -05

1 100 EUR

Viti: 2005
29 Sht 17:01 Sportiv , Ferizaj

Yamaha tzr 125cc

340 EUR Price Reduced

Viti: 2000
31 Korr 10:44 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Yamaha tzr

1 350 EUR

Viti: 2008
13 Qer 22:45 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

yamaha 125

220 EUR

Viti: 1993
21 Maj 18:54 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Yamaha

Viti: 1999
31 Jan 18:24 Sportiv , Gjilan

Yamaha 125

Viti: 1989

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha TZR | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione