Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | X-MAX

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha X-MAX | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 04:12 Skuter , Gjilan

Xmax 250cc injection

1 499 EUR

Dje 21:31 Skuter , Ferizaj

Yamaha X-Max 300cc

1 EUR

Dje 05:12 Touring , Pejë

Yamaha X max

4 500 EUR

Dje 03:21 Skuter , Pejë

Shes Yamaha 125cc

2 EUR

30 Mar 09:37 Skuter , Gjilan

Shitet Skuteri

2 200 EUR

30 Mar 04:39 Skuter , Pejë

Yamaha xmax 250 2010

2 600 EUR

29 Mar 02:14 Skuter , Prishtinë

yamaha x max 250

2 200 EUR

26 Mar 22:05 Skuter , Pejë

Yamaha x max 250cc

1 650 EUR

26 Mar 14:11 Skuter , Pejë

Yamaha Xmax 250 2010

2 800 EUR

24 Mar 17:47 Skuter , Mitrovicë

Yamaha X-MAX 300cc 06/2021 RKS 1 Pronar nga 00

5 800 EUR

24 Mar 13:43 Skuter , Pejë

Shes Yamaha 125cc

2 EUR

23 Mar 14:49 Skuter , Prizren

xmax 300

5 700 EUR

23 Mar 02:38 Touring , Pejë

Yamaha XMAX IRON MAX 400cc 2019 regj i pare 2022

8 300 EUR

21 Mar 22:57 Skuter , Pejë

SHITET Xmax

1 800 EUR

17 Mar 18:44 Skuter , Pejë

Yamaha Xmax 250cc

1 750 EUR

16 Mar 20:49 Skuter , Prishtinë

XMAX 250cc

2 500 EUR

13 Shk 17:46 Skuter , Prizren

Yamaha x max 2022 300cc seria e fundit !

6 900 EUR Price Reduced

01 Shk 16:01 Skuter , Prishtinë

Shitet

6 300 EUR

26 Jan 10:08 Skuter , Pejë

Yamaha

1 450 EUR

13 Jan 11:21 Skuter , Prishtinë

Yamaha X-max 300cc

5 500 EUR

06 Jan 15:19 Skuter , Prishtinë

Yamaha X-max 2010.

1 EUR

Viti: 2010
02 Jan 21:40 Skuter , Prishtinë

Shitet Motorri XMAX

1 900 EUR Price Reduced

21 Dhj 08:41 Skuter , Mitrovicë

Yamaha Xmax 400

3 900 EUR

18 Dhj 14:59 Skuter , Pejë

SHITET X-MAX ME DOGAN

1 900 EUR

09 Dhj 10:08 Skuter , Gjilan

Shitet

2 200 EUR

05 Dhj 10:44 Skuter , Prishtinë

Yamaha Xmax 250

2 EUR

28 Nën 13:29 Skuter , Fushë Kosovë

Shes GrangSkuter

2 200 EUR

15 Nën 18:05 Skuter , Gjilan

Yamaha X-MAX 400

4 500 EUR

14 Nën 15:38 Skuter , Prishtinë

Skuter yamaha xmax

1 700 EUR

09 Nën 18:02 Skuter , Pejë

SHITET YAMAHA ME DOGAN!

1 950 EUR

Viti: 2011
07 Nën 10:50 Sportiv , Ferizaj

Shitet yamaha xmax 250 super 2009

22 000 EUR

06 Nën 11:42 Skuter , Mitrovicë

Yamaha X-MAX viti 2021/6 RKS

6 900 EUR

02 Nën 00:58 Skuter , Prishtinë

Yamaha Xmax 400

7 500 EUR

01 Nën 17:34 Skuter , Gjakovë

Xmax 250 / Pcx 125 / vision 110

3 200 EUR

23 Tet 08:49 Skuter , Pejë

Yamaha X max 250cc

2 800 EUR

22 Tet 03:22 Skuter , Gjilan

X max 250cc

15 Tet 04:08 Skuter , Prishtinë

Shes YAMAHA X MAX 300 CC 2021

6 400 EUR

Viti: 2021
09 Tet 12:36 Skuter , Prishtinë

Besi

25 EUR

Viti: 2012

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha X-MAX | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione