Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Bentley | Turbo R

01 Shk 20:40 ,

Shes buben kabriolet atomatik viti 2003

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Jan 21:31 ,

Shes gomat e dimrit

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Tet 21:47 ,

Ndrrim me vetur

530 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999


Në fillim