Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | C 36 AMG

29 Shk 09:32 ,

Mercedes C36 AMG

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 14:24 ,

Shitet sprinteri 213 cdi

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 13:48 ,

Mercedes C36 Amg

6 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 13:20 ,

Auto polir

25 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Sht 13:31 ,

shes kombin mercedes bej ndrrim me vetur

3 900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim