Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | CLC 180

27 Sht 20:09 ,

mercedes 1.8b 2004 nga Ch

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim