Dragash | Makina | Vetura | Piaggio | Model tjetër | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


09 Gush 22:18 Vetura , Prishtinë

Motorr me rryme

400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Mar 22:14 Vetura , Prizren

Bicikleta

80 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Mar 19:43 Vetura , Shtime

Shitet kombi 1.3b

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Shk 12:48 Vetura , Prishtinë

Shes pasatin 1 vit regjistrim

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 09:47 Vetura , Pejë

Shes motorr piaggio

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Jan 14:20 Vetura , Prishtinë

Shes pasatin 1 vit regjistrim

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Dhj 19:19 Vetura , Ferizaj

Shitet pikapi

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Nën 20:46 Vetura , Lipjan

Pikapo

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Tet 17:40 Vetura , Prizren

Star lokero

100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Gush 13:35 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim