Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Rover | Montego

16 Tet 10:13 ,

Jeep Grand Cheroke

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim