Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi në shitje - Gjeni shpallje për vetura Audi të modeleve dhe serive të ndryshme

RS-modele , 64
S-modele , 213
TT , 85
100 , 594
200 , 103
80 , 6286
90 , 478
A1 , 195
A2 , 266
A3 , 4596
A4 , 8798
A5 , 793
A6 , 5500
A7 , 349
A8 , 1164
Allroad , 110
Cabriolet , 17
Coupé , 34
Q3 , 206
Q5 , 606
Q7 , 594
QUATTRO , 60
R8 , 19
RS7 , 10
RSQ3 , 1
S1 , 2
S7 , 3
SQ5 , 60
TT , 10
V8 , 8

Vetura Audi të reja dhe të përdorura, manuale apo automatike në shitje vetëm në MerrJep.com. Kërkoni mbi 25.333 shpallje për të gjetur ofertat më të mira për Audi në shitje.


Në këtë kategori mund të gjeni seri të ndryshme veturash të brendit Audi duke përfshirë Audi A4, Audi A5, Audi A6, Audi A7, Audi A8, Audi Q3, Audi Q5, Audi Q7 dhe seri të tjera si S-Modele apo RS-Modele me vite të ndryshme prodhimi.

24 Maj 09:06
Linku:
Vetura , Mitrovicë

Audi A7 3.0 S-line Quattro Sportback 272ps nga Suedia

35 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 20:00
Linku:
Vetura , Prishtinë

AUDI A4 50TDI 126.XXX E DOGANUAR 3x S-LINE -2019

44 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:24
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:12
Linku:
Vetura , Prishtinë

2013 Audi A6 BiTurbo 370PS

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 20:11 Vetura , Ferizaj

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:04 Vetura , Vushtrri

AUDI A4 S line 2.0 TDI AUTOMATIC S-tronic Full Opcion

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:04 Vetura , Vushtrri

AUDI A3 2.0 TDI AUTOMATIC

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:20 Vetura , Prishtinë

Audi A3 2.0 TDI DSG S-Tronic 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:43 Vetura , Prishtinë

HYBRID+DIZELL Audi 40 TDi A4 Avant 2020 MODELI FYNDIT

1 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:37 Vetura , Prishtinë

HYBRID+DIZELLAudi 40 TDi A4 Avant 30. 09. 2020 MODELI FUNDIT

1 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:38 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 1.9 TD(i) AUTOMATIK S/LINE 2005

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:34 Vetura , Ferizaj

Audi A3 viti 2012 manual 1.6 dizell 10 muaj RKS

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:17 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI 2014 ME DOGAN AUTOMATIK S-LINE

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 22:59 Vetura , Prizren

Audi a6 matrix

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Merrjep ka një larmi të gjerë të veturave Audi për të zgjedhur. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një veturë Audi të re apo të përdorur, me transmetues manual apo automatik, me doganë apo pa doganë, Merrjep ka një mundësi për ju.


Nëse jeni në treg për një veturë Audi të re apo të përdorur, ne ju rekomandojmë t'ju hidhni një sy kategorisë sonë të veçantë në të cilën mund t'i gjeni të gjitha modelet e këtij brendi.


Audi - Vetura në shitje


Audi është një nga kompanitë me influencën më të madhe të makinave në botë, Audi është i njohur për veturat e saj sportive, me stil dhe SUV të cilësisë superiore.


I njohur për prodhimin e një sërë automjetesh luksoze duke përfshirë sedanë, makina sportive, SUV dhe të tjera, brendi Audi është jashtëzakonisht i njohur edhe në Kosovë, e kjo nuk kishte si të mos transmetohej edhe në platformën tonë MerrJep.com.


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar vetura Audi automatik, manual, me benzinë apo naftë, të doganuar apo jo, me tabela të huaja, të re apo të përdorur, këto janë disa nga seritë e Audi-së të cilat mund t'i gjeni në MerrJep.com.


Audi Seria A


Seria A është seria më e kërkuar e prodhuesit Audi në MerrJep.com. Kjo klasë e veturave varion në vetura të vogla, të mesme dhe të mëdha. Idealisht sa më i lartë të jetë numri aq më e madhe është makina si për nga madhësia fizike ashtu edhe nga kapaciteti i motorrit.


Më poshtë mund t'i gjeni disa nga modelet e kësaj serie


Audi A3 - Kjo seri është e gjitha e lidhur me stilin dhe klasin, nga linjat e tij të lëmuara tek motori i tij i fuqishëm. Vetura ka një nivel jashtëzakonisht të lartë të pajisjeve standarde. Audi A3 është një zgjedhje e zgjuar, nëse jeni duke kërkuar të udhëtoni për në dhe nga puna ose të bëni udhëtime në fundjavë me miqtë gjatë gjithë verës.


Pavarësisht se cilat janë preferencat tuaja, në këtë kategori ju mund të gjeni Audi A3 të viteve të ndryshme të prodhimit përfshirë Audi A3 2005, Audi A3 2005, Audi a3 2010, Audi A3 automatik apo manual etj.


Audi A4 - Është një veturë luksoze që ka një motor me performancë të lartë. Dizajni i makinës është i butë dhe elegant. Forma e makinës është unike dhe ka një formë aerodinamike. Ka veçori të këndshme të brendshme si sedilje lëkure, radio, sistem GPS dhe shumë më tepër. Disa nga modelet e kësaj serie si Audi A4 2009, Audi A4 2008, Audi A4 2010, Audi A4 2005 dhe të tjera, mund t'i gjeni në MerrJep.com.


Përveç serisë A të veturave, MerrJep.com ju ofron gjithashtu një gamë të gjerë të serive Quattro, S-Model, RS- Model si Audi Q7, Q5, Q3, Q8, S8, S3, SQ 5 etj.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione