Audi a5 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Audi , 517
BMW , 64
Opel , 61
Renault , 29
Peugeot , 24
Citroën , 20
Ford , 12
Seat , 11
Alfa Romeo , 10
Fiat , 10
Škoda , 8
Smart , 7
Chevrolet , 5
Hyundai , 5
Jeep , 3
Mazda , 3
Nissan , 3
Porsche , 3
Volvo , 3
Jaguar , 2
Lancia , 2
Ssangyong , 2
Toyota , 2
Acura , 1
Chrysler , 1
Daihatsu , 1
Honda , 1
Kia , 1
MG , 1
Suzuki , 1
Wiesmann , 1
Dje 16:17
Linku:
Shitorja ,

Audi A5 2.0 TDI Facelift

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:17
Linku:
Shitorja ,

Audi A5 3.0 TDI Quatro S-line

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:17
Linku:
Shitorja ,

Audi A5 3.0 TDI Quattro

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 00:00 ,

Chevrolet aveo

3 999 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:51 ,

BLEJM VETURA DEFEKT APO QE NUK I PERDORNI VW BMW

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:51 ,

BLEJ VETURA DEFEKT PA DOGAN RKS VW BMW AUDI

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:51 ,

I BLEJM VETURAT E AKSIDENTUAR DEFKT PA DOGAN

77 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:50 ,

BLEJM VETURA��VW BMW AUDI MERCEDES ������

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:49 ,

BLEJM VETURA BMW AUDI VW GOLF MERCEDES

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:38 ,

Audi A5 3.0 TDI 3xSline Sportback 10/2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:32 ,

GJIP MAZDA CX7.DIESEL , 4X4

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:29 ,

Jaguar XJ 3.0 Bi Turbo Protofolio Diesel 275 Ps V6

16 999 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:16 ,

ALFA ROMEO GIULIETTA 2.0 JTDm Full Extra

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:53 ,

Renault Twingo 1.2, Viti 2002, Klime, ABS

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:15 ,

- GOLF 6 - AUTOMATIK 1.6-TDI-Doganuar + homologuar

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:15 ,

- Volkswagen CADDY - 1.9-TDI-2007-i Sapo DOGANUAR

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:08 ,

VW PASSAT 1.6 TDI AUTOMATIK 2018 RKS

16 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:50 ,

Audi A4 Sline Facelift SWISS

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:50 ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik S-LINE ����

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:48 ,

Golf 7 ,1.6 Diesel Manual , regj i pare ne ks

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:31 ,

Citroen C3 1.6 HDI 2010 RKS Regj i Pare

5 600 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:26 ,

peugeot 3008 viti 2011 2.0 HDI RKS 7 MUJ URGJENT

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:23 ,

VW TOURAN 2.0 TDI DSG ME DOGANË 2014

6 700 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 20:12 ,

audi a5

2 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:06 ,

olsi

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:55 ,

vw t6 2.0 tdi 8+1 ulse me klim rks 2013 ndrrim

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:54 ,

vw t6 2.0 tdi 8+1 ulse me klim rks 2013 ndrrim

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:50 ,

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN TAN LLOJET VW BMW AUDI

89 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:38 ,

BLEJ VETURA FRANCEZE PA DOGAN DHE ANGLEZ

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 19:38 ,

Blej te gjitha llojet e veturave pa dogan per PJES

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:38 ,

Blej gjitha llojet e OPEL pa dogan- Per pjese

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:38 ,

BLEJ GOLFA 4 DHE 5 PA DOGAN--- PER PJES UM VYN

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 19:37 ,

Blej vetura pa dogan- Per pjese

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:37 ,

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:36 ,

Blej te gijtha llojet e veturave pa dogan

2 333 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 19:36 ,

BLEJ GOLF 5 , PA DOGAN

2 222 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:35 ,

Mercedes c 220 2004 motor evo rks 1vit ndrrim

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:28 ,

DS5 2.0 hdi

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:28 ,

Caddy maxi i sapo doganuar

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:04 ,

Mtsubishi Pajero 2.5

2 777 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:03 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:03 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:03 ,

Nisan terrano 2.7 TDI

4 860 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 19:02 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:01 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:01 ,

VW CADDY 2.0 TDI 7 ULSE

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:00 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:00 ,

VW CADDY 2011 AUTOMATIK-DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:55 ,

audi a5 sportback 3.0 TDI automatik

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:40 ,

SHES OPEL SIGNUM (MUNDESI NDRRIMI)

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:40 ,

SHES OPEL SIGNUM OSE NDRROJ

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:39 ,

SHES OPEL SIGNUM 3.0 V6 OSE NDRROJ

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999


Në fillim