Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

audi a3 - Audi Të gjitha në Kosovë

RS-modele , 1
S-modele , 8
TT , 2
100 , 2
200 , 1
80 , 28
90 , 8
A1 , 2
A2 , 8
A3 , 4172
A4 , 129
A5 , 10
A6 , 93
A7 , 3
A8 , 13
Q3 , 5
Q5 , 6
Q7 , 9
QUATTRO , 1
RSQ3 , 1
SQ5 , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi a3,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi a3 Të gjitha | Vetura | Audi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 11:15
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q2 35 TDI QUATTRO / AUTOMATIK / 2019

24 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:48
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q2 35 TDI QUATTRO / AUTOMATIK / 2019

24 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:00
Linku:
Vetura , Ferizaj

Audi A3 automatik S-line

10 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:52
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A3 S LINE AUTOMATIK S TRONIC 2016 1.6 TDI

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 22:00
Linku:
Vetura , Ferizaj

Audi A3 automatik S-line

10 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:58 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

JEPET VETURA ME QERA AUDI A 3 AUTOMATIC

45 EUR / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:48 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI 190ps QUATTRO / AUTOMATIK / FULL MATRIX

18 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:48 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q2 35 TDI QUATTRO / AUTOMATIK / 2019

24 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:34 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi A3 1.9 Tdi

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:59 Vetura , Pejë

Audi A3 Sportback 1.6 S-tronik 7G

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:51 Vetura , Skenderaj

Audi A3 2.0Tdi Automatik 2012 Rks Full 043762109

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:22 Vetura , Ferizaj

Audi a3

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:54 Vetura , Prishtinë

Blej vetura te aksidentume

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:53 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:15 Shitorja Vetura , Gjilan

Audi A3 SB 1.4 TFSI,S-Line,Benzin

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:05 Shitorja Vetura , Prizren

Audi A3 S-Line Sport Back

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:44 Vetura , Prishtinë

AUDI A5 50 TDI QUATTRO 3xSline I DOGANUAR

28 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:32 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi A3 1.9 Facelift

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:28 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A3 S LINE 12/2017 1.6 TDI

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:15 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A3 automatik 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:15 Vetura , Ferizaj

Audi Q5 3.0 TDI Quattro 2013 ���� - Me Dogan

19 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:41 Shitorja Vetura , Gjakovë

AUDI A3 E-TRON 1.4TFSI SB - I sapo doganuar ����

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:32 Vetura , Prishtinë

Audi A3 S_line 2018 Facelift

18 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 16:29 Vetura , Prishtinë

Audi a3 2013

Dje 16:26 Shitorja Vetura , Gjakovë

AUDI A3 E-TRON 1.4TFSI SB - I sapo doganuar ����

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:04 Vetura , Prishtinë

Audi A3

14 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:52 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A3 S LINE AUTOMATIK S TRONIC 2016 1.6 TDI

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:28 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 30TDI SPORTBACK - 12 / 2018

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 13:23 Vetura , Prishtinë

Audi a3 2.0Tdi

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 13:04 Vetura , Fushë Kosovë

Audi A3 angleze

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:20 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A3 MATTRIX

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:19 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 2012��120 MIJ KM GARANTUME��2.0TDI*QUATRO* 6 SHPEJSI

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 12:18 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 2.0 TDI 2016 FULL LED SLINE VIRTUAL COCKPIT FULL OPS

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:16 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 2.0 TDI QUATTRO 184PS BLACK & EDITION 3xSLINE XENON

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:05 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 2.0 TDI DSG AUTOTOMATIC 2013

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:05 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 2.0 TDI QUATTRO 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:50 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 5 - 2.0 DIZEL TDI - 6 SHPEJTSI - KLIM - RKS -

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:28 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A3 1.6Tdi DSG Viti 2016 Me Dogan

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A3 2.0Tdi Quattro Viti 2014 Me Dogan + 383 44 838 848

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:15 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q2 35 TDI QUATTRO / AUTOMATIK / 2019

24 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A3 2.0 TDI S-Line # Matrix # Virtual 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:48 Vetura , Gjilan

Audi A3

16 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:23 Vetura , Prishtinë

Audi A3 2.0 TDI S-Tronik Sedan Facelift 193mi km

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:15 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A3 2.0 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:51 Vetura , Vushtrri

Audi a3 Sportback Full extra

11 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:44 Vetura , Pejë

Audi

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 09:40 Vetura , Prishtinë

Audi A3 2.0 TDI quattro 3xS-line pa doganë

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:24 Vetura , Viti

Audi A3 1.4 TSI Benzinë 2013 Sportback me Dogan t’paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:21 Vetura , Viti

Audi A3 1.4 TSI 2013 me Dogan t’paguar nga Zvicrra

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:21 Vetura , Prishtinë

Audi A3 2.0

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:19 Shitorja Vetura , Prizren

Audi A3 Sport Back

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:01 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 S-TRONIC S-LINE AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 21:46 Vetura , Ferizaj

AUDI A3 1.6 TDI AUTOMATIK S-tronic

14 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 18:12 Vetura , Skenderaj

Audi A3

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi a3 | Të gjitha | Vetura | Audi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • audi a3 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Audi a3 në kategorinë Vetura | BMW | 335 | Seri 3
  • Audi a3 në kategorinë Vetura | MINI | Cooper
  • Audi A3 në kategorinë Makina
  • audi a3 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | ML-Class
  • audi a3 në kategorinë Vetura | BMW | X6 | X-modele
  • audi a3 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E 270 | E-Class
  • Audi A3 në kategorinë Vetura | Renault | Megane
  • Audi a3 në kategorinë Makina
  • Audi a3 në kategorinë Vetura | Hyundai

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione