Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Audi | SQ5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Audi SQ5 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:01 Shitorja Vetura , Gjilan

Audi SQ5 3.0 TDI,Quattro

21 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:52 Vetura , Prishtinë

AUDI SQ5 3.0 Bi-TDI #3X-SLINE QUATTRO 313 PS 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:24 Vetura , Pejë

AUDI Q5 3.0 TDI ABT QUATTRO RKS 1VIT

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:22 Shitorja Vetura , Ferizaj

Audi SQ5 3.0 BI-TDI S-Tronic

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:21 Shitorja Vetura , Ferizaj

Audi SQ5 3.0 Bi-TDI Quattro S-tronic

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:03 Shitorja Vetura , Gjakovë

AUDI SQ5 3x S-LINE QUATTRO

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:33 Vetura , Ferizaj

Audi SQ5 3.0 Bi-TDi Sound system Quattro automaitk

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:30 Vetura , Ferizaj

Audi SQ5 /Pa Dogan

21 500 EUR

18 Mar 21:32 Vetura , Pejë

Audi SQ5 3.0 Diesel Bi Turbo

47 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Mar 14:27 Vetura , Prishtinë

SQ5 313 PS

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Mar 22:27 Vetura , Prishtinë

audi sq5

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 20:18 Vetura , Gjilan

Audi sq5 2016 bi-turbo 313ps

28 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 18:58 Vetura , Pejë

Audi SQ5 3.0 Bi Turbo 2019

47 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Mar 20:16 Vetura , Pejë

Shitet vetura SQ5 conctrustion

21 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 17:20 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi SQ5 3.0BiTDI 326PS

37 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Shk 16:59 Vetura , Prishtinë

Shitet SQ5 V6 TDI

37 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Jan 15:12 Vetura , Pejë

Audi SQ5 3.0 tdi quattro

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Dhj 15:10 Vetura , Prishtinë

AUDI SQ5 3.0 BI-TDI 313 3X-S-LINE

29 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Nën 02:55 Vetura , Ferizaj

Audi SQ5

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Nën 18:54 Vetura , Gjilan

Audi SQ5 Plus 3.0 TDI 2016 340ps full opcion

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Tet 08:41 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi SQ5 BiTurbo 3.0

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Tet 11:37 Vetura , Gjilan

Audi sq5

335 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Sht 16:26 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi SQ5

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Gush 00:06 Vetura , Dragash

Audi SQ5 3.0 Tfsi Full Servic te Audia

44 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
03 Korr 17:25 Vetura , Pejë

Audi Sq5

29 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Maj 21:08 Vetura , Prishtinë

Audi SQ5 313 ps PA DOGAN

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 07:20 Vetura , Viti

ii ShiturAudi SQ5 3.0TDI 313PS�� 2013

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Shk 02:43 Vetura , Pejë

Shitet Audi SQ5

24 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Shk 19:22 Vetura , Pejë

AUDI SQ5

24 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Shk 12:53 Vetura , Pejë

vêtura eshte ne gjendje te rregullt

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Shk 16:38 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Jan 02:25 Vetura , Pejë

Audi SQ5

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Jan 17:50 Vetura , Pejë

SQ5

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Jan 23:36 Vetura , Burim

Audi SQ5

22 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Jan 07:02 Vetura , Viti

Audi sq5 BiTDI quattro 4x4 (SUV tout-terrain)

23 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Dhj 12:51 Vetura , Viti

Audi sq5

25 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Nën 11:42 Vetura , Prishtinë

Audi SQ5

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Nën 00:56 Vetura , Ferizaj

Audi SQ5 2.0 Tdi Automatik full Opcione.!

20 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Tet 03:19 Vetura , Prishtinë

Shes Audi Sq5 Bi Turbo

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Gush 23:11 Vetura , Gjilan

Audi sq5

32 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Maj 23:55 Vetura , Mitrovicë

Audi SQ5

26 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 19:07 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi SQ5 3.0TDI Competition Quattro 3xS-Line 326ps

35 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Maj 17:21 Vetura , Prishtinë

Shitet audi SQ5

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
09 Pri 21:38 Vetura , Pejë

gjithqka ne menyr te rregullt

24 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Mar 10:18 Vetura , Gjakovë

AUDI SQ5

23 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Mar 12:59 Vetura , Gjakovë

AUDI SQ5

25 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Dhj 14:16 Vetura , Mitrovicë

Audi SQ5

25 000 EUR

18 Sht 13:27 Vetura , Ferizaj

#AUDI #SQ5 3.0 TDI Quattro, 313 PS Me dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Maj 18:47 Vetura , Mitrovicë

Audi SQ5 3.0 dizel 313 PS 2013

35 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Mar 21:59 Vetura , Prishtinë

Audi SQ5 3.0 Tdi 313ps

34 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi SQ5 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione