Sharan | Besianë | Makina | Vetura

Audi , 5
BMW , 2
Opel , 2
Citroën , 1
Fiat , 1
Nissan , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Sharan,kategori Vetura,ose vendndodhje Besianë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Sharan Të gjitha | Vetura | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:57 ,

Autotransport

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Pri 00:04 ,

Shitet Sharan automatic 7 ulse 2011 ne gjendje shum te mir

11 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 23:41 ,

SHES URGJENTISHT MERCEDES 3.0 DIESEL AUTOMATIK ME KLIM

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 08:17 ,

Vw sharan 2.0

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 15:19 ,

Sharan TDI 1.9

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 16:37 ,

mercedes sprinter 208d

2 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 10:26 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Jan 22:12 ,

Shes golf 6 2.0

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Dhj 14:36 ,

golf 7

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Nën 15:43 ,

Sharan 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2011 RKS

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Gush 13:01 ,

NTP-METI Rrethoja gilindera bejm ndrrim me vetura

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
31 Korr 11:34 ,

VW sharan

30 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 15:34 ,

sharan

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Qer 11:42 ,

METAL PUNUES BEHA PUNOJM EDHE ME KOMPEZIM

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Qer 11:41 ,

METAL PUNUES BEHA PUNOJM EDHE ME KOMPEZIM

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Mar 11:28 ,

u shit

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Jan 14:26 ,

Golf 4

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 23:14 ,

VW Golf 5 TDI 1.9 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 20:06 ,

VW Sharan viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 01:07 ,

Shes Land Rover

3 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 17:36 ,

Shitet sharani viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 20:40 ,

Kombi VW t4

2 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Qer 15:11 ,

SHES MERCEDES SPRINTER 313 MAXI

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Maj 03:49 ,

Vw sharan 1.9 t(di)

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 19:47 ,

Shes Mercedes Vito 111 Cdi

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Shk 21:25 ,

SHES MERCEDES SPRINTER 209 ME DOGAN

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 21:14 ,

SHES MERCEDES VITO 111 RKS

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Shk 20:59 ,

SHES MERCEDES VITO 111 RKS

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Shk 20:51 ,

SHES MERCEDES SPRINTER 209 ME DOGAN

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 20:21 ,

SHES VOLKSWAGEN T4 2.4

3 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Shk 20:53 ,

shitet ndrrohet me golf4 sharan 1.9 tdi me klim

3 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Dhj 23:11 ,

Sharan

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Dhj 08:58 ,

Shes Sharan

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Nën 19:03 ,

sharan

3 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Sht 21:14 ,

VW Sharan 2003

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Gush 00:57 ,

Shes Sharan

Viti: 1987
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
27 Jan 17:39 ,

VW Sharan dizel

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Dhj 16:53 ,

sharan 1.9 tdi

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 19:48 ,

Shes audi B4

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Nën 23:25 ,

Shes golf 2 1.9

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Tet 17:22 ,

Pikap Citroen Berlingo

1 850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Tet 20:00 ,

Ushit flm merrjep

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Korr 11:46 ,

Shes sharonin dizell viti 2011

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Korr 17:43 ,

Shes sharonin dizell viti 2011

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Korr 12:17 ,

VW Sharan 1.9 tdi (2 t' kuqe) fund te vitit 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 09:16 ,

Shes sharon dizell viti 2011

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Korr 10:14 ,

Shes sharonin dizell viti 2011

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Korr 16:40 ,

Shes sharani 2.0 dizell viti 2011

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Sharan | Të gjitha | Vetura | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione