Gollf | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 2386
Opel , 49
Audi , 41
BMW , 24
Acura , 23
Renault , 12
Fiat , 11
Peugeot , 10
Citroën , 9
Ford , 7
Seat , 5
Škoda , 5
Volvo , 5
Daihatsu , 4
Alpina , 3
Honda , 3
Kia , 3
Aixam , 2
Chevrolet , 2
Grecav , 2
Hyundai , 2
Toyota , 2
Corvette , 1
Ferrari , 1
GMC , 1
KTM , 1
MG , 1
MINI , 1
Smart , 1
Wartburg , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gollf,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Gollf Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 22:03 ,

Kem Pjes Per te Gjitha Llojet e Veturave

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:48 ,

Gollf 2 1.4

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:33 ,

Shes ose ndrroj Gollf 6 2010

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:32 ,

Shes ose ndrroi Gollf 4

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:11 ,

Urgjent.Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

Histora e veturës

87 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:21 ,

Shitet

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:55 ,

shes gollf 4 iardhun nga jashtvendit 2003 shum imir

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 09:44 ,

Shitet audi 80

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 14:42 ,

Tapacira.per..gollf.2.gjeta..4 dyrsh.shum t rujtun

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Qer 14:36 ,

Shitet

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Qer 21:09 ,

Gollf 2 1.9 TDI Rks 10 Muj Klim

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Qer 12:00 ,

Shes gollf 2 dizell 1.6 viti 91

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Qer 09:24 ,

Pompa.t.benxines..per vw.opell.golf.audi.etj .etj

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:23 ,

Bosh.pump.per.mercedes.dizell.190.sh.200.sh

Histora e veturës

50 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:22 ,

Shes.pjes.per.merrcedes.190. 200.sh.250.sh 300.sh

Histora e veturës

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:21 ,

brav.per.dhezje.mercedes.124.190.200.250.300.etj

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:20 ,

Amortizera.federra.per.mercedes.124.190.250 etj

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Qer 19:44 ,

Shes golf 4 TDI 2001

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 11:14 ,

Shes gollfin urgjent per arsyje personale

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: > 500 000
15 Qer 10:14 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Qer 21:14 ,

U shitttttt 800 € fiks

Histora e veturës

980 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 14:20 ,

Gollf 4 1.9 TDi Automatik Rks 1 Vit

Histora e veturës

52 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 14:31 ,

Gollf 3

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Qer 18:37 ,

GOLF 5 2.0 TDI 6 SHPEJTSI 2006

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Qer 15:51 ,

Shes gollf 2 dizell 1.6 viti 91

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 12:07 ,

Gollf 2.Shitet gollfi .Gollfi

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 14:25 ,

Shes gollf 2 dizell 1.6 viti 91

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Qer 00:15 ,

Golf 2 vp91 1.9 tdi

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
03 Qer 13:48 ,

Shes gollf 2 dizell 1.6 viti 91

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Qer 13:31 ,

Gollf 2 1.9 TDI

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 09:54 ,

Shes gollf 2 dizell 1.6 viti 91

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 23:29 ,

Shes ose ndrroj Gollf 6 2.0 tdi 2010

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 23:19 ,

Shes gollf 2 dizell 1.6 viti 91

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Maj 23:13 ,

Shes Gollf 4

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 23:11 ,

Gollf 2 1.6 turbo

Histora e veturës

300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Maj 23:10 ,

gollf 2

Histora e veturës

300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Maj 23:03 ,

Shitet golf 6 plus 2.0 140 Ps pa doganë

Histora e veturës

5 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 22:45 ,

Gollf

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Maj 22:38 ,

Gollf

Histora e veturës

14 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 22:21 ,

Shes gollf 4

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Gollf | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione