nissan patrol | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Sot 14:40 ,

Nissan Patrol 3.3

2 700 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:35 ,

GOMA 205/65/16C - Viti 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:34 ,

GOMA 255/55/R18 PIRELLI

120 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:57 ,

Nissan Patrol Y60

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:57 ,

Nissan

Viti: 2001
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 16:55 ,

Nissan patrol 4.2 diesel

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Nën 20:05 ,

PER JEEP LLAREDO-SHTOPA.FARA.PASQYRE.AMERTIZERA

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Nën 07:12 ,

Nissan Patrol 4x4

4 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Nën 15:09 ,

Nissan Patrol

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Tet 21:05 ,

Sprinter 416

6 666 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Tet 13:40 ,

Nissan patrol

3 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Tet 20:45 ,

Nissan Patrol Off Road

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Tet 09:27 ,

Nissan Patrol

2 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Tet 23:14 ,

Nissan Patrol

8 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 06:58 ,

Shes Nissan patrol 3.3

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Korr 12:08 ,

Nissan Patrol

18 Korr 14:37 ,

Shes gjip nissan patrol

Viti: 1985
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Korr 22:57 ,

Auto pjese Auto diagnoze per vetura Japoneze

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Qer 22:18 ,

Nissan juke 1.6b 70000 km automatik

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
03 Qer 14:41 ,

Nissan patrol

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Pri 20:01 ,

Shitet BMW Urgjent

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 14:09 ,

049116859 viber

2 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 20:19 ,

Nissan patrol 2.8 naft me letra te pagume

Viti: 1999
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
09 Jan 16:25 ,

Nisan Patrol dizel

7 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Jan 23:13 ,

Shes pjes per nissan patrol 3.3 dhe 2.8

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Jan 17:56 ,

Nissan patrol 3.3

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Dhj 11:28 ,

4x4

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 12:36 ,

Nissan Patrol

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Dhj 12:20 ,

Nissan Patrol

4 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 13:53 ,

Nissan Patrol 4.2 Dizell

7 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Nën 09:31 ,

Nissan patrol offroad rally

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
26 Sht 22:47 ,

Shes pjes per nissan patrol 3.3

Viti: 1987
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Sht 13:11 ,

Nisan patrol

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Sht 13:02 ,

Nisan patrol

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Pri 20:26 ,

Nissan patrol 3.3

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Mar 19:44 ,

shitet

3 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 20:54 ,

Land Rover full

15 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
04 Shk 16:12 ,

Nissan Patrol

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 09:34 ,

Nissan

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 20:01 ,

Shitet Gjipi Nissan Patrol 2.8D

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Tet 19:35 ,

Nissan patrol ngjendje perfekte

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 12:38 ,

Shitet ose nderrohet

9 000 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Qer 08:09 ,

nissan patrol

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 10:48 ,

nissan

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 17:06 ,

nissan patrol

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 16:28 ,

Shitja e Vetures ne Ankand me 23.06.2018

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Mar 17:31 ,

nissan patrol

4 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 23:54 ,

Nissan Patrol

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Mar 08:25 ,

Nissan patrol

7 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999


Në fillim