Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Fiat | 500C

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Fiat 500C | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Mar 14:55 Vetura , Malishevë

blej katalizator

500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 22:04 Vetura , Mitrovicë

Armotizera per golf 4 gazni

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Shk 14:07 Vetura , Prishtinë

Fiat 500c •044643931•

8 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 22:26 Vetura , Viti

Shes Fiat 500. tip top

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Jan 00:11 Vetura , Prishtinë

Shitet

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Jan 00:30 Vetura , Prishtinë

Shitet Fiat 500C panoramë

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
31 Tet 14:06 Vetura , Prishtinë

Shitet Fiat 500

11 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Gush 14:20 Vetura , Prishtinë

Pikap

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Korr 15:08 Vetura , Prishtinë

Fiat 500 viti 2018 cabriolet

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
30 Maj 13:28 Vetura , Prishtinë

Shitet Fiat 500 automatik i 2012

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Maj 15:29 Vetura , Prishtinë

shitet kikirezi

600 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Pri 13:42 Vetura , Pejë

Fiat 500 1.2benzin nga zvicrra vetem 64mij km

5 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
14 Dhj 20:35 Vetura , Prishtinë

Pika fiat dubllo

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Dhj 11:01 Vetura , Pejë

Fiat 500c 1.2 2012

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Maj 19:34 Vetura , Gjilan

Shes veturat

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Pri 10:01 Vetura , Prishtinë

Fiat 500 c 2012 !130.000km Rks 1 vjet

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Pri 14:38 Vetura , Prishtinë

Fiat 500 Abarth 2012 1.4 benzin PA DOGAN

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Jan 20:33 Vetura , Prizren

Fiat 500c

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
26 Dhj 04:38 Vetura , Prishtinë

Pjes per fiat 500

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Dhj 15:08 Vetura , Pejë

Fiat 500 1.2 L 51KW/70PS 2013 AUTOMATIK

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Tet 12:20 Vetura , Ferizaj

Goma

50 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Qer 18:46 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA BMW MERCEDES AUDI FIAT VOLKSWAGEN

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Qer 17:05 Vetura , Prishtinë

FIAT 500 DIESEL PANORAM

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Maj 20:16 Vetura , Besianë

Fiat 500c 1.2

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Maj 15:39 Vetura , Prishtinë

Vetura ne shitje

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 16:33 Vetura , Gjakovë

Fiat 500C

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Nën 21:22 Vetura , Mitrovicë

Fiat500C

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
26 Sht 14:17 Vetura , Prishtinë

Pershndetje

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Gush 23:02 Vetura , Prizren

Shitet fiat 500

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 10:05 Vetura , Prishtinë

UShit Nga AS Bunaa

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Maj 16:29 Vetura , Ferizaj

Fiat

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 20:12 Vetura , Prishtinë

Fiat 500 dizel

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Dhj 17:03 Vetura , Prishtinë

1234

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Dhj 11:43 Vetura , Prishtinë

1234

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Dhj 15:59 Vetura , Prishtinë

1234

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Dhj 08:07 Vetura , Prishtinë

1234

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Nën 10:52 Vetura , Prishtinë

1234

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Nën 22:41 Vetura , Prishtinë

1234

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Nën 14:37 Vetura , Prishtinë

1234

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Nën 10:50 Vetura , Prishtinë

1234

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Nën 21:11 Vetura , Prishtinë

Fiat 500C dizel

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Nën 07:22 Vetura , Mitrovicë

Fiat 500C, Fiat 2012, 100.000km

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Korr 17:37 Vetura , Prishtinë

Fiat 1.3

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Korr 17:57 Vetura , Prishtinë

Fiat 1.3

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Korr 20:55 Vetura , Prishtinë

Fiat 1.3

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
05 Qer 09:56 Vetura , Prishtinë

Fiat 500c 1.4 16v

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
03 Dhj 17:21 Vetura , Mitrovicë

FIAT 500C 1.2 BENZIN - BEJ NDERRIM ME "GOLF 6

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Sht 07:48 Vetura , Ferizaj

shitet fiati urgjend

980 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Sht 19:54 Vetura , Ferizaj

shef fiatin urgjebd

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Sht 23:12 Vetura , Prishtinë

Fiat 500 1.4 turbo

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Fiat 500C | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione