Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Fiat | Punto

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Fiat Punto | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:41 Vetura , Lipjan

Shes gomat me gjith felge nr 14

250 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:51 Vetura , Mitrovicë

Fiat punto 1.9 Dizel JTD

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:58 Vetura , Pejë

Fiat Punto 1.9JTD

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:37 Vetura , Prishtinë

shitet

650 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:18 Vetura , Ferizaj

shitet fiat punto regjistrim deri mujin e 6

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 10:04 Vetura , Lipjan

Fiat Punto Me Regjistrim

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:29 Vetura , Mitrovicë

Fiat Punto

3 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
24 Mar 17:09 Vetura , Gjilan

fiat punto

2 800 EUR

24 Mar 15:45 Vetura , Lipjan

FIAT PUNTO 1.2 B ME KLIM VP 2000 ☎️045292039☎️

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 19:12 Vetura , Mitrovicë

Fiat Punto 1.2B 8V RKS 2002

1 400 EUR

21 Mar 17:09 Vetura , Prizren

Recisitim i skaduar

1 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 12:16 Vetura , Ferizaj

Fiat Punto 1.3 dizell viti 2013 me dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 12:10 Vetura , Rahovec

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
21 Mar 10:51 Vetura , Ferizaj

Fiat Punto 1.3 JTD 2014

5 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 19:04 Vetura , Mitrovicë

Fiat

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Mar 20:40 Vetura , Prizren

Fiat Punto

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Mar 21:56 Vetura , Prizren

Fiat

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Mar 18:12 Vetura , Prishtinë

Fiat Punto AUTOMATIK

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 15:26 Vetura , Prizren

Fiat Punto

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 08:56 Vetura , Viti

Fiat Punto 1.2 benzin me rexhistrim

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 07:27 Vetura , Mitrovicë

Pjes per Fiat Punto

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Mar 15:17 Vetura , Gjilan

Fiat Punto ne gjendje shum te mire 170xxx Km

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Mar 17:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

2 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 18:05 Vetura , Prizren

Fiat punto 1.9 JTD Viti 2003 Klim

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Mar 20:24 Vetura , Ferizaj

Fiat Punto

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 14:58 Vetura , Klinë

Fiat punto 2002 1.9 dizel

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 18:28 Vetura , Fushë Kosovë

Fita punto

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 18:31 Vetura , Prizren

Shitet

600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 16:32 Vetura , Pejë

SHES FIAT PUNTO 1.2 BENZIN

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Shk 20:58 Vetura , Prishtinë

Fiat

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 20:17 Vetura , Mitrovicë

Shitet

550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 18:03 Vetura , Besianë

Shes fiat punto 1.9 dizell viti 2002 rks 6 muj klim citi cen

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 17:48 Vetura , Prizren

Shitet

680 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 18:20 Vetura , Prizren

Shitje

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 12:32 Vetura , Besianë

Shes fiat punto 1.9 dizell viti 2002 rks 6 muj klim citi cen

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 17:51 Vetura , Prizren

Shitje

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 14:28 Vetura , Prizren

Shitet

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 16:07 Vetura , Besianë

Shes fiat punto 1.9 dizell viti 2002 rks 6 muj klim citi cen

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 11:58 Vetura , Prizren

shitet urgjent ndrrim nuk baj!

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 11:56 Vetura , Prizren

Shitet

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 11:56 Vetura , Prizren

Shitet

750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 22:30 Vetura , Prizren

Shitet

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 22:16 Vetura , Prizren

Shitje

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 21:05 Vetura , Ferizaj

Fiat Punto 1.3 dizel multijet

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 19:06 Vetura , Prizren

Fiat Punto 1.2 Benzin RKS 05/2023

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Shk 15:02 Vetura , Gjakovë

Fiat Punto

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 11:11 Vetura , Besianë

Shes fiat punto 1.9 dizell viti 2002 rks 6 muj klim citi cen

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 21:51 Vetura , Ferizaj

Shitet fiat punto1.2 benzin

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Fiat Punto | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione