Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Opel | Zafira Tourer

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Zafira Tourer | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 12:40 Vetura , Prishtinë

OPEL ZAFIRA 2.0 CDTI TOURER EDITION AUTOMATIK 7 ULSE 165PS

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:00 Shitorja Vetura , Gjakovë

OPEL ZAFIRA 2.0 CDTI TOURER

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 02:30 Vetura , Prizren

Shes Opel Zafira 1.6 D

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 14:13 Vetura , Ferizaj

OPEL ZAFIRA TOURER 2.0CDTI AUTOMATIK

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 12:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

Opel Zafira Tourer Dynamic 2.0cdti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 20:39 Vetura , Prizren

Shitet Opel Zafira

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Shk 17:51 Vetura , Ferizaj

Opel Zafira 2.0 Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 18:45 Vetura , Rahovec

Opel Zafira 2 l.TDI Biturbo

10 500 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 12:57 Vetura , Ferizaj

Opel Zafira Tourer Cosmos 2.0CDTI 2012

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Jan 20:49 Vetura , Deçan

Opel Zafira

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Dhj 19:50 Vetura , Rahovec

Opel Zafira 2 Tdi 195 Ps biturbo

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 09:01 Vetura , Therandë

Opell Zafira

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 12:28 Vetura , Gjakovë

Shitet

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Nën 15:03 Vetura , Fushë Kosovë

Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 00:41 Vetura , Pejë

Opel zafira 2012

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 22:59 Vetura , Gjilan

OPEL ZAFIRA TOURER 2.0

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Gush 05:32 Vetura , Lipjan

Opel zafira c tourer Diesel 2.0 165 ps

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Gush 14:15 Vetura , Prishtinë

u shitt u shitt flm

11 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 18:24 Vetura , Prishtinë

Opel Zafira Touer

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Korr 10:57 Vetura , Mitrovicë

Opel ZAFIRA C Tourer 2.0 cdti

11 888 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 21:45 Vetura , Prishtinë

Opel ZAFIRA C Tourer 2.0 cdti

12 199 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 21:45 Vetura , Mitrovicë

Opel ZAFIRA C Tourer 2.0 cdti

12 199 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Korr 15:57 Vetura , Mitrovicë

Opel ZAFIRA C Tourer 2.0 cdti

12 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Korr 23:33 Vetura , Mitrovicë

Opel ZAFIRA C Tourer 2.0 cdti

12 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Korr 19:46 Vetura , Mitrovicë

Opel ZAFIRA C Tourer 2.0 cdti

12 400 EUR

23 Qer 10:23 Vetura , Prishtinë

Zafira tourer OPC

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Maj 02:24 Vetura , Prishtinë

Opel zafir Automatik 2013 rks 1 vit 7 ulse

8 950 EUR

14 Maj 10:04 Vetura , Prishtinë

U Shit - Opel Zafira 2.0 CDTI - 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 11:43 Vetura , Prishtinë

SHITET OPEL ZAFIRA TOURER

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 21:00 Vetura , Prishtinë

SHITET OPEL ZAFIRA TOURER

7 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 00:13 Vetura , Gjilan

Opeö Zafira 2.0 Diesel me 7 Ulese Tabela Zvicerrane

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 12:22 Vetura , Besianë

Shitet Zafira ✅2013 ✅2.0 Disel ✅I ardhun nga zvicrra ✅AutoM

6 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 11:46 Vetura , Gjilan

Opel Zafira

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 01:48 Vetura , Pejë

����Opel Zafira 2.0 CDTi����

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 15:11 Vetura , Prizren

Opel zafira

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Dhj 20:12 Vetura , Lipjan

Opel Zafir Tourer 2.0 TDI Automatik

10 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Dhj 19:51 Vetura , Ferizaj

�� �� i SHiTUR ��

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Sht 17:00 Vetura , Pejë

Opel zafira tourer 2012

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Gush 21:10 Vetura , Klinë

Shes Opel zafira 2.0 tdci Biturbo 7 ulse, 6 shpejtsi

20 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Gush 21:10 Vetura , Klinë

shes Opel zafira, 2.0 tdci Biturbo, 195 ps.

20 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Gush 21:02 Vetura , Klinë

Opel zafira ne shitje, qmimi I volitshem 7 ulse, 195 ps

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Korr 19:14 Vetura , Klinë

Opel Zafira C Tourer 2.0 CDTI automatik

7 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Korr 10:49 Vetura , Ferizaj

#Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI 170 ps

8 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 14:25 Vetura , Prishtinë

Full

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 22:54 Vetura , Gjilan

Opel zafira 1.9 cdti me dy te kuqe

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 12:37 Vetura , Prishtinë

Shitet Opel Zafira Tourer

8 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 09:16 Vetura , Prishtinë

Opel Zafira 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 19:53 Vetura , Pejë

U shit

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 11:46 Vetura , Prishtinë

i shitur

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Zafira Tourer | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione