Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

280 2008 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 2
Peugeot , 2
BMW , 1
Opel , 1
Pontiac , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 280 2008,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 280 2008 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 02:59 Vetura , Gjilan

T5 - VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5 - 2.5 TDI VP 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 21:43 Vetura , Dardanë

T5 - VOLKSWAGEN TRANSPORTER - 2.5 TDI VP 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 04:41 Vetura , Ferizaj

Opel Antara 2.2 nga ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 23:49 Vetura , Lipjan

SHITET MERCEDES C220 CDI AUTOMATIK AMG LINE 2008 RKS

11 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 13:46 Vetura , Gjilan

Peugeot 308 1.6 hdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 15:09 Vetura , Deçan

SHITET RANGE ROVER 2008 AUTOMATIK

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 19:54 Vetura , Dardanë

Pontiac Boneville

28 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Qer 23:51 Vetura , Vushtrri

Shitet Ml 280 CDI EDITION VITI 2008

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 23:53 Vetura , Prizren

E 280 Evo

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 19:09 Vetura , Ferizaj

Peugeot 308 1.6 Diesel Extra e Rujshme.! Viti 2008

4 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 08:40 Vetura , Ferizaj

Toyota land cruiser

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 13:47 Vetura , Viti

Bmw 560L

6 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 03:50 Vetura , Drenas

MERCDES E 280 CDI 7G FULL OPCION I DOGANUAR����

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Tet 20:41 Vetura , Viti

Shitet ml 280 cd ne gjendje perfekte

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Gush 07:56 Vetura , Ferizaj

U shit flm merrjep Mercedes evo 280 cdi 7g -08

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Gush 18:42 Vetura , Ferizaj

Mercedes evo 280 cdi Rks NDRRIM ME VETUR MA TE LIR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Korr 12:29 Vetura , Pejë

MERCEDES R -Class 280 CDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 19:17 Vetura , Pejë

SHES MERCEDES R-Class

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 16:02 Vetura , Ferizaj

Mercedes evo 280 cdi - 08 NDRRIM ME VETUR , PIKABI

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Shk 12:58 Vetura , Ferizaj

Mercedes evo 280 cdi -08 NDRRIM ME AUDI A4 ,GOLF 6

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Maj 20:36 Vetura , Prishtinë

VW CADDY 1.9 TDI 2008 PA DOGAN ME KLIM

3 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 11:57 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedes Benz ML280 CDI

9 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Sht 19:57 Vetura , Gjakovë

Mercedes E 280 evo

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 21:11 Vetura , Vushtrri

Golf 5

7 199 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 00:14 Vetura , Prishtinë

Shes mercedes e 280 evo

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
29 Jan 20:35 Vetura , Besianë

Shitet AUDI A4

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Jan 21:46 Vetura , Besianë

Shitet Audi A4 2.0 Disel (Pa doganë)

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 01:31 Vetura , Prizren

Shitet Mercedes Benz R 280 CDI

16 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Pri 11:51 Vetura , Prishtinë

MERCEDES-BENZ E-Klass 280 CDI Elegance

10 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Mar 21:17 Vetura , Klinë

Mercedes E classe 280 Automatik

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Pri 14:34 Vetura , Ferizaj

FLM U SHITTTT

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Sht 18:41 Vetura , Burim

Shitet

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 280 2008 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione