Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Automatic 3.0 - Vetura Të gjitha në Kosovë

Audi , 92
BMW , 86
Opel , 16
Jeep , 15
Citroën , 7
Ford , 7
Peugeot , 7
Renault , 7
Škoda , 7
Jaguar , 6
Seat , 5
Lexus , 4
Toyota , 4
Chrysler , 2
Honda , 2
Maserati , 2
Porsche , 2
Alpina , 1
Corvette , 1
Mazda , 1
Nissan , 1
Subaru , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Automatic 3.0 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Automatic 3.0 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

SHITET TOKA

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:21 Vetura  ·  Audi  ·  Q7  ·  Lipjan

��SHITET AUDI Q7 3.0TDI QUATTRO 3XSLINE��

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:20 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prishtinë

SEAT LEON FR 2.0 DIESEL AUTOMATIC

11 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:43 Vetura  ·  BMW  ·  X6  ·  Besianë

BMW X6 M-SPORT AUTOMATIC X-DRIVE FULL FULL OPTION ��

18 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:52 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Prishtinë

MERCEDES C250 D AMG LINE AUTOMATIK I DOGANUAR 2016

21 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:52 Vetura  ·  Citroën  ·  DS3  ·  Prishtinë

CITROEN DS3 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013 045112118

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:52 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI 160.000KM I DOGANUAR 2014

7 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:52 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI 5 DYER I DOGANUAR 2013

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:52 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prishtinë

SEAT LEON 1.6 TDI STYLE I DOGANUAR 5 DYER 2015

9 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:52 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 200  ·  Prishtinë

MERCEDES GLA 200CDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2014

19 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:52 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Prishtinë

BMW 520D M-PAKET FACE LIFT I DOGANUAR 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 7.5 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

13 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:52 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Prishtinë

CITROEN C4 1.6 E-HDI 5DYER I DOGANUAR 2014

7 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:52 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Prishtinë

Peugeot 308 AUTOMATIK 143.000 KM I DOGANUAR 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:51 Vetura  ·  BMW  ·  328  ·  Prishtinë

BMW 320D FACE LIFT M-PAKET AUTOMATIK 2016

21 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:51 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Prishtinë

FORD FIESTA BENZIN AUTOMATIK I DOGANUAR 2020

10 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:51 Vetura  ·  BMW  ·  120  ·  Prishtinë

BMW 1 2.0D AUTOMATIK 5DYER I DOGANUAR 2015

12 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:51 Vetura  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Prishtinë

TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN I DOGANUAR 5 DYER 2014

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Prishtinë

VW E-GOLF 7.5 ELEKTRIK AUTOMATIK 108.000 KM 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 17:02 Vetura  ·  Citroën  ·  Grand C4 Picasso  ·  Ferizaj

Citroen c4 grand picaso facelift automatic

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:12 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Dardanë

BMW 530d Automatik

2 490 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:12 Vetura  ·  BMW  ·  745  ·  Dardanë

BMW 745i V8 333Ps

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:32 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Gjakovë

Mercedes Benz E 350 Avantgarde AMG (Me dogan

2 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Gjilan

vw tauran 1.4 dsg 2013

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:00 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjilan

SKODA OCTAVIA 1.6 DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:58 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Opel Astra K 1.6 CDTI Full Ekstra

11 650 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT 2.0 TDI DSG me RKS

10 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:40 Vetura  ·  BMW  ·  740  ·  Pejë

Bmw 740 xdrive motor 3.0d Automatic

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Mitrovicë

Caddy 1.9 TDI 77 kw Automatic Viti 2007 km 250.000mij✍️

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT B8.5 2020 Me doganë

25 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 07:39 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prizren

Pjes per BMW

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Shk 21:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ferizaj

vw polo 1.2b 04/2012 rks 10 muaj

6 300 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 13:26 Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Prishtinë

Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD Limited Automatic 4x4 ����

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Shk 12:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

VW TOURAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIC TIPTRONIC RKS

6 299 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 12:38 Vetura  ·  Subaru  ·  Forester  ·  Gjilan

Subaru

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 12:37 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Gjilan

Opel zafira

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 08:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

PASSAT 2.0 Bi-TDI 239PS DSG R LINE 4MOTION 1 VIT RKS

22 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Shk 08:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

VW TOURAN 2.0 TDI AUTOMATIC RKS

6 299 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 22:09 Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Prishtinë

Fellne toyota R16 4+1 rezerv

500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Shk 12:37 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLS 400  ·  Kastriot

2020 Mercedes-Benz GLS 450

15 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 09:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT B8 2.0 TDI 239 PS DSG R LINE 4MOTION

22 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Shk 19:49 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prizren

Audi a3

9 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 05:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

VW GOLF 8 2.0 TDI DSG.7

28 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
10 Shk 04:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fushë Kosovë

Volkswagen Passat Highline

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Shk 11:27 Vetura  ·  Honda  ·  Civic  ·  Prishtinë

Honda civic

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 21:22 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Ferizaj

FORD FOCUS 2.0 TDCI AUTOMATIK 140 mij km

8 400 EUR

03 Shk 20:53 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Prishtinë

Mercedes Benz Aclass (Automatik)

7 100 EUR

03 Shk 10:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

VW Passat 2.0 TDI DSG 2019

14 700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Shk 08:24 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Gjilan

Shitet X5 Automatic

6 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Jan 17:52 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

AUDI A6 3.0 TDI quattro MATRIX 272ps

23 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Automatic 3.0 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione