Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bezin | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 85
Audi , 29
Fiat , 18
Ford , 14
Renault , 14
BMW , 12
Peugeot , 11
Citroën , 5
Daewoo , 2
Hyundai , 2
Mazda , 2
Škoda , 2
Toyota , 2
Volvo , 2
Buick , 1
Chevrolet , 1
Corvette , 1
Daihatsu , 1
Isuzu , 1
Jaguar , 1
Jeep , 1
Seat , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bezin,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bezin Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Mar 15:09 Vetura , Lipjan

Kem pjes per pasat

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Mar 15:04 Vetura , Lipjan

Renault espace v6 3.0 bezin

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Shk 21:05 Vetura , Gjilan

Pezho 206

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Shk 09:39 Vetura , Kastriot

Shitet Ford focus 1.8 bezin plain dizne

1 750 EUR

23 Jan 17:36 Vetura , Ferizaj

Veture

4 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Jan 01:19 Vetura , Gjilan

Shitet opel corsa 1.4 benzin 2010 7 muaj regjistrim

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 00:53 Vetura , Gjilan

Shitet Vetura opel corsa 2010 1.4 7muje regjstrim

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Jan 12:35 Vetura , Viti

shitet golf 4 me kartalizator

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 12:22 Vetura , Gjilan

shitet golf 4 i sa po ardhur sot

890 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Dhj 10:34 Vetura , Gjakovë

Mazda

950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 11:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

4 444 EUR

29 Nën 07:52 Vetura , Mitrovicë

Golf 2

400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 01:08 Vetura , Pejë

Audi a4

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Tet 19:58 Vetura , Rahovec

Golf 2 GTI

3 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Tet 01:12 Vetura , Lipjan

Renault espace v6 3.0bezin

1 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Tet 15:47 Vetura , Prishtinë

Shitet Opel Astra 1.4 benzin plin

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Sht 00:12 Vetura , Mitrovicë

Shes golf4 1.6 bezin me rks 1 vit

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Sht 12:43 Vetura , Ferizaj

Shitet Opel Vectra 1.6 bezin plin

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Gush 22:57 Vetura , Gjilan

Shitet

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Korr 01:06 Vetura , Mitrovicë

Shes Golf4 1.6 bezin 3 muj rks

2 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Qer 09:47 Vetura , Prizren

Shkodat 1vit rks vetur familjare

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Maj 06:30 Vetura , Ferizaj

Shitet Passati

1 950 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Maj 15:27 Vetura , Drenas

Kombi T4

2 600 EUR

28 Pri 17:17 Vetura , Burim

Opel astra 1.6 RKS

900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 20:38 Vetura , Mitrovicë

shitet Golfi 1.6 bezin rks 6 muaj

2 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Mar 16:24 Vetura , Ferizaj

Audi b4 1.6 bezin plin rks deri 10 muj me test te plinit

800 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Shk 00:01 Vetura , Prizren

Shes ford orion 1.3 bezin

800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 23:26 Vetura , Gjilan

Bmw 318

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Jan 15:47 Vetura , Vushtrri

Opel corsa 1.4 bezin

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Jan 20:44 Vetura , Prishtinë

shitet urgjent

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Dhj 20:44 Vetura , Prishtinë

shes corsen 1.0 bezin shpezime t vogla 1vit rks goma t dimri

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Dhj 18:06 Vetura , Mitrovicë

Shitet Golfi 1.4 bezin me rks 4 muj

2 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Dhj 18:27 Vetura , Lipjan

Kerkoj fiat punto bezin ose diesell viti 99 -98

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Dhj 00:56 Vetura , Rahovec

Shitet opel.Corssa 1.4 Bezin 1.vjet.Rigjestrim.Nr045216770

950 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Dhj 21:48 Vetura , Prishtinë

Shes tiguan 2.0 4 motion

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Dhj 18:29 Vetura , Mitrovicë

Bmw

1 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Dhj 16:54 Vetura , Gjakovë

Shitet opel vectra GT 2.0 efi plin benzin

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 12:24 Vetura , Gjakovë

Shitet pekapi Cendi 1.4 bezin ngjendje perfekte.

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Nën 03:27 Vetura , Kaçanik

HANI I ELEZIT

800 EUR

17 Nën 03:27 Vetura , Kaçanik

HANI I ELEZIT

800 EUR

17 Nën 03:27 Vetura , Kaçanik

HANI I ELEZIT

800 EUR

08 Nën 14:43 Vetura , Klinë

Shes fiat punto 1.2 benzin

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Nën 19:11 Vetura , Prishtinë

shitet corsa 1.0 bezin e rujtne

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Nën 05:01 Vetura , Mitrovicë

Shes opell astra 1.6

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
20 Tet 12:42 Vetura , Prishtinë

shitet ford fiesta automatik e rujtne regjistrim

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Sht 01:35 Vetura , Deçan

SHITEN DY MERCEDESA A CLASS

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Sht 01:35 Vetura , Deçan

SHITEN DY MERCEDESA A CLASS

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Sht 01:35 Vetura , Deçan

SHITEN DY MERCEDESA A CLASS

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Sht 01:35 Vetura , Deçan

SHITEN DY MERCEDESA A CLASS

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Sht 01:35 Vetura , Deçan

SHITEN DY MERCEDESA A CLASS

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bezin | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione