Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Cerad - Vetura Të gjitha në Kosovë

Fiat , 4
Acura , 2
BMW , 2
Citroën , 2
Ford , 2
Proton , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Cerad,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Cerad Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Nën 00:39 Vetura , Fushë Kosovë

SPRINTER 2003 - ME DOGANE - CH

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 11:04 Vetura , Prishtinë

SPRINTER CERAD 316 - CH

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 23:25 Vetura , Drenas

Shes cerad per T4

120 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
11 Qer 06:37 Vetura , Prishtinë

Cerad per kombi t2..t3..t4..

200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 11:31 Vetura , Kastriot

Cerad kombi t3.t4..tjera

280 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Korr 16:45 Vetura , Prizren

vw kkmbi t4 gjendje perfekf

1 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 19:14 Vetura , Prizren

shitet vw t4 kombi n gjendje perfekt

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 14:11 Vetura , Prizren

kombi vw t4 n gjendje perfekt

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Korr 13:26 Vetura , Prizren

t4 n gjendje tip top vw kombi 2.4 disel

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 09:19 Vetura , Prizren

kombi vw t4 n gjendje perfekt urgjent

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Korr 19:08 Vetura , Prizren

shitet kombi t4 n gjendje perfekt 2.4 disel

1 900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Korr 12:49 Vetura , Prizren

vw kombi t4 n gjendje perfekt

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Korr 16:14 Vetura , Prizren

t4 n gjendje perfekt shitet gjith me cerad vjen

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 13:23 Vetura , Skenderaj

SHES KAMIONETE IVEKO ME CERAD 2.3 DIZEL

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Korr 13:23 Vetura , Prishtinë

SHES KAMIONETE IVEKO ME CERAD 2.3 DIZEL

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Korr 13:15 Vetura , Ferizaj

SHES KAMIONETE IVEKO ME CERAD 2.3 DIZEL

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Korr 13:11 Vetura , Mitrovicë

SHITET KAMIONETI IVEKO ME CERAD 2.3 DIZEL

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Qer 21:13 Vetura , Gjakovë

shitet freelander

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 11:46 Vetura , Rahovec

t4 kombi n gjendje perfekt as nji defekt me regjistrim

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 11:23 Vetura , Rahovec

t4 kombi n gjendje perfekt as nji defekt me regjistrim

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 10:09 Vetura , Rahovec

vw t3 kombi me cerad 2.4

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 12:22 Vetura , Rahovec

Kombi t4 n gjendje perfekt me motor prej zvicres

2 450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 17:50 Vetura , Prizren

Shitet T4 2.5 dizell n gjendje perfekt 1 vjet regj

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Nën 21:44 Vetura , Prishtinë

SHITET VW CRAFTER MAXI

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Nën 19:15 Vetura , Rahovec

Shitet sprinteri 313 cdi ose ndrroj me tafe

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Nën 22:16 Vetura , Rahovec

Shitet sprinteri 313 cdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 14:30 Vetura , Rahovec

Shitet sprinteri me kulic

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 11:05 Vetura , Ferizaj

cerad per t4

80 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Maj 13:23 Vetura , Ferizaj

T4

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Mar 23:34 Vetura , Prishtinë

shes kombi t3 1.9 TDI DI TE KUQE

2 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Shk 18:19 Vetura , Lipjan

kombi t2

850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Shk 18:19 Vetura , Lipjan

Kombi T2

850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Dhj 15:41 Vetura , Lipjan

Kombi dhe prokolica.

1 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Tet 21:52 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Tet 19:16 Vetura , Therandë

Mercedes benz 208

2 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 13:04 Vetura , Pejë

Mercedes sprinter 308 cdi 2.2

5 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 22:21 Vetura , Ferizaj

Shes Kamionet

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Jan 12:29 Vetura , Ferizaj

Kamjoneta Ford Transit 1.9 (B+P)

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Jan 11:01 Vetura , Pejë

rimorkio me cerad ndrim i mundeshem

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Tet 08:56 Vetura , Besianë

rimorkijo

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Gush 15:05 Vetura , Gjilan

u shit flm merrjeppppp

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Gush 14:57 Vetura , Ferizaj

u shit flm merrjepppppp

1 800 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Gush 09:22 Vetura , Ferizaj

Kamioneten VW LT

1 500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Qer 21:06 Vetura , Prishtinë

Shitet Bmw

4 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Qer 11:54 Vetura , Gjilan

shes kamioneten Lt 35 2.4 D

1 800 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 19:07 Vetura , Gjilan

Kombi T2 (1.7 diesel)

2 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 16:10 Vetura , Ferizaj

ford tranzit

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Shk 11:12 Vetura , Besianë

Mercedes sprinter me cerad t4

3 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 11:15 Vetura , Lipjan

shes kamion mercdes 309 D

750 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Dhj 21:27 Vetura , Fushë Kosovë

Kamioneta

1 700 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Cerad | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Cerada në kategorinë Makina të dëmtuara (për pjesë)
  • cerada në kategorinë Makina ndërtimi
  • Cerad në kategorinë Kafshë në fermë
  • cerad në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T4
  • Cerad në kategorinë Garazha, kioska dhe baraka
  • cerada në kategorinë Kompjuterë (komplet)
  • cerada në kategorinë Të tjera
  • cerad në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Cerad në kategorinë Sport dhe rekreacion
  • Cerada në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione