Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gollfi | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Acura , 3
Audi , 2
GMC , 2
Grecav , 2
Volvo , 2
Aixam , 1
Honda , 1
Opel , 1
Wartburg , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gollfi ,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Gollfi Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 14:02 Vetura , Pejë

Golf 7 4 motion

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Mar 19:14 Vetura , Prishtinë

Shitet

4 444 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 17:36 Vetura , Mitrovicë

Shitet

333 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Mar 22:29 Vetura , Ferizaj

Shitet golfi 1.6 benzin 049708640

1 150 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
09 Mar 22:09 Vetura , Prishtinë

044 530 714 shitet gollfi 1.6 benxinë rksë 6 mujë

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Mar 15:41 Vetura , Mitrovicë

Shitet

222 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 20:07 Vetura , Prishtinë

Shitet gollfi

111 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Shk 17:56 Vetura , Prizren

Baj ndrrim gollfin 2 dhe traktorin john dere

3 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Shk 17:20 Vetura , Pejë

Shitet gollfi ngjendje prefekte

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 22:40 Vetura , Lipjan

Shes golf 4 super gjendje

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 13:16 Vetura , Ferizaj

Shitet gollfi

37 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Shk 22:19 Vetura , Prishtinë

Shitet gollfi 044 530 714 1.6 mini turbo dizell

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Shk 13:46 Vetura , Mitrovicë

Shitet gollfi

5 555 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Shk 20:53 Vetura , Ferizaj

Shitet gollf 4 dizell tdi i thjesht stage 1 rks 10 muj

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Jan 21:07 Vetura , Drenas

Shitet gollfi

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Jan 19:22 Vetura , Vushtrri

Golf 2

600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 19:09 Vetura , Vushtrri

600

600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 21:13 Vetura , Pejë

Golf 2

850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Jan 00:51 Vetura , Pejë

Shitet gollf. 7 viti i prodhimit 2015 automatik.

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Jan 15:54 Vetura , Vushtrri

Shitet ndrrohet Gollfi 2

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Jan 12:10 Vetura , Mitrovicë

Shitet gollfi

47 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Jan 21:21 Vetura , Gjilan

Shes gollf 5 1.9 tdi

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Jan 23:43 Vetura , Mitrovicë

Shitet vetura 1.9 dizellpoashtu boj ethe nrrim

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Jan 22:24 Vetura , Ferizaj

Volkswagen golf plus

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 12:48 Vetura , Gjilan

Shes gollf 2 dizell 1.6 turbo per pjes

570 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Dhj 09:52 Vetura , Gjilan

Shes gollf 2 dizell 1.6 turbo per pjes

580 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Dhj 11:45 Vetura , Gjilan

Shes gollf 2 dizell 1.9 viti 92

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Dhj 10:16 Vetura , Mitrovicë

Shitet vetura 1.9 dizellpoashtu boj ethe nrrim

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Dhj 09:24 Vetura , Gjilan

Shes gollf 2 dizell 1.9 viti 92

1 650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Dhj 20:41 Vetura , Dardanë

vw golf 4 benzin 1.4 16v

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Dhj 12:21 Vetura , Gjilan

Shes gollf 2 dizell 1.9 viti 92 pi mat mirve

1 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 16:52 Vetura , Pejë

Golf Vll 2.0 DSG

14 Dhj 22:11 Vetura , Pejë

Shes gollf 6 gtd

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Dhj 14:45 Vetura , Gjilan

Shes gollf 2 dizell 1.9 viti 92

1 850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Dhj 08:21 Vetura , Besianë

Shitet gollfi 7.2.0

10 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Dhj 14:50 Vetura , Gjilan

Shes gollf 2 dizell 1.9 viti 92

1 850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Nën 11:18 Vetura , Prishtinë

GOLF 2 DIZELL 1.6 TURBO RKS 3 MUJ

9 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 09:01 Vetura , Gjilan

Shes gollf 2 dizell 1.9 viti 92

1 850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Nën 21:43 Vetura , Mitrovicë

Shitet vetura 1.9 Tdi dizellpoashtu boj ethe nrrim

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Nën 20:34 Vetura , Gjilan

Shes gollf 2 dizell 1.9 viti 92

1 850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Nën 19:28 Vetura , Mitrovicë

Shitet vetura 1.9 Tdi dizellpoashtu boj ethe nrrim

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Nën 13:13 Vetura , Pejë

Golf 2

850 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Nën 14:47 Vetura , Ferizaj

Golf 4

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Nën 12:11 Vetura , Gjilan

Shes gollf 2 dizell 1.9 viti 92

1 850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Nën 17:59 Vetura , Gjakovë

Gollf 2 .Shitet 2yshi .Gollf 2 ne shitje

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Nën 14:53 Vetura , Pejë

Shitet gollfi 6 i aksidentuar

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 17:34 Vetura , Vushtrri

Golf 2

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Tet 13:52 Vetura , Vushtrri

Shitet gollfi

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Tet 17:54 Vetura , Pejë

Shitet golf 3

600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Tet 20:25 Vetura , Mitrovicë

Shitet gollfi

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Gollfi | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione