Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

opel campo | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 54
Isuzu , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel campo,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj opel campo Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Jan 13:35 Vetura , Ferizaj

Opel campo

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Dhj 17:54 Vetura , Gjilan

Shitet Opel Campo Fourgon

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Dhj 13:38 Vetura , Gjilan

Shitet Opel Campo Fourgon

5 500 EUR

26 Dhj 20:54 Vetura , Pejë

OPEL CAMPO 2.5 DISEL INTERCOLOR 4X4 I SAPO ARDHUR NGA ZVICRA

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Tet 09:02 Vetura , Deçan

Opel Campo OFFROAD 4X4

4 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 23:15 Vetura , Therandë

Opel campo isuzu 3.1 turbo dizel

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Pri 21:04 Vetura , Shtime

Shitet xhipi opel campo 3.1

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 16:39 Vetura , Ferizaj

Opel campo 3.1

4 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 14:20 Vetura , Deçan

Opel campo

5 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Tet 20:41 Vetura , Ferizaj

Opel campo

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Qer 19:53 Vetura , Burim

Shitet Opel Campo

5 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Pri 15:13 Vetura , Prishtinë

Opel campo 4x4

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 09:25 Vetura , Therandë

Opel campo

4 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Maj 00:36 Vetura , Gjilan

Opel Campo

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Shk 23:48 Vetura , Gjakovë

Opel Campo dizel

3 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 13:06 Vetura , Klinë

shes pikapon opel campo

650 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 22:38 Vetura , Skenderaj

Gjip 4x4

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 22:30 Vetura , Skenderaj

Shes gjipin opel campo 4x4

2 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Dhj 13:57 Vetura , Therandë

Opel campo isuzi 3.1 turbo dizel

3 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Dhj 00:50 Vetura , Dardanë

opel campo

3 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Dhj 16:02 Vetura , Dardanë

opel campo 3.1 turbo diesel

3 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Dhj 12:09 Vetura , Skenderaj

Xhip 4x4

2 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 10:16 Vetura , Ferizaj

Opel campo 2.5 dizell

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Nën 17:28 Vetura , Malishevë

opel cambo

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 23:00 Vetura , Pejë

Opel Campo

3 299 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Gush 23:06 Vetura , Gjilan

Opel Campo 1.7 CDTI Klima 2010

2 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 17:38 Vetura , Dardanë

opel campo 4x4

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 12:38 Vetura , Vushtrri

Opel campo

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Dhj 18:28 Vetura , Skenderaj

SHES GJIPIN OPEL CAMPO 4X4 -96

3 300 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Nën 16:12 Vetura , Ferizaj

Shitet Opel Campo (pikap)

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Tet 11:45 Vetura , Deçan

Opel campo

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Sht 23:39 Vetura , Prizren

Gjipi opel campo ne shitje

3 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 19:43 Vetura , Prizren

Gjipi Ne shitje

3 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 16:06 Vetura , Prizren

Shes opel campo 3:1turbo disel motorri japan

3 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Korr 17:51 Vetura , Klinë

Opel Campo dizel

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Shk 16:21 Vetura , Prishtinë

Opel Campo dizel

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Shk 15:12 Vetura , Lipjan

Shitet Opel campo 1.7 disel 1vit RKS

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 13:13 Vetura , Ferizaj

Opel campo 4x4 shum shum i mir

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Korr 21:19 Vetura , Pejë

Opel campo

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Mar 22:53 Vetura , Prizren

Opel Combo dizel

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 17:35 Vetura , Ferizaj

Opel Campo dizel ndrrimi munshemm

1 599 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 19:58 Vetura , Prizren

Opel Campo dizel

2 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Shk 23:09 Vetura , Prizren

Opel Campo

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Shk 16:57 Vetura , Prizren

Opel Campo Xhip

6 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 02:31 Vetura , Prizren

Opel campo ne shitje 3.1 disel

4 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 20:41 Vetura , Shtime

Opel pickup campo

1 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Gush 22:40 Vetura , Deçan

Opel campo 3.1 Turbo Diesel

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 21:25 Vetura , Gjakovë

Opel Campo 3.1

5 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 22:47 Vetura , Pejë

Opel Campo 3.1 TD -00

4 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 12:28 Vetura , Pejë

Uu Shitt Opel Campo 1.7 Diezel Pikapi RKS

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel campo | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione