Pejë | Makina | Vetura | Renault | Clio

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Renault Clio | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:45 ,

Shes ose ndroj reno me vite n garazh e shtime ntabele t huja

450 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 10:32 ,

Reno clio oferta vetem sod

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Pri 16:24 ,

Renault Clio 1.4 Benzin 16v viti 2002

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 09:34 ,

Uuu shittttt

8 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Mar 23:33 ,

Shes reno clio rks 1vit

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 01:13 ,

Shes reno clio 1.2 rks

1 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 22:03 ,

Shes Renault clio

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 00:57 ,

Shes Renault Clio

1 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 16:51 ,

Shes Renault Clio

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 18:26 ,

Renault

550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 13:46 ,

Renault

900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 16:41 ,

Renault

900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 11:15 ,

Vetura esht shum ne gjendje te mir

1 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Dhj 19:02 ,

shes reno clio 1.2

740 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Dhj 12:22 ,

Ne gjendje shum te mir

1 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Nën 23:19 ,

U shit flm merrjep Shes Reno Clio 1.1 benzin

430 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Nën 17:08 ,

Renault

1 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 19:43 ,

Reno clio 1.9D

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Tet 14:36 ,

Renaul Clio 1.9 Dti me Klim 1 vit regjistrim

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Tet 10:03 ,

Shitet Reno Clio 1.2 Benzin 8V 2002

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 19:51 ,

Shes reno clio nga suedia

850 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Tet 19:05 ,

shes Renault Clio

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Tet 17:49 ,

Shes Renault Clio

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Sht 11:21 ,

Shitet kerri 1 vit regjistrim

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Sht 16:19 ,

shes Renault Clio

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Gush 13:39 ,

shes 2 Renault Clio

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 15:27 ,

Shes Renault Clio

750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Korr 15:31 ,

RENAULT CLIO 1.2 VITI 2001

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Korr 09:38 ,

Reno clio 1.2 benxin

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 13:05 ,

RENAULT U SHIT

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 15:45 ,

Reno clio 1.2 benxin

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 11:21 ,

shes

Viti: 2001
Kilometrazha: > 500 000
08 Maj 21:31 ,

shitet renault

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Pri 19:11 ,

Shitet Ose Ndrrohet

Viti: 2002
Kilometrazha: > 500 000
15 Mar 16:59 ,

Reno klio

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Mar 11:49 ,

Shes Renault Clio 1.4

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 18:10 ,

U SHIT FLM

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Shk 15:28 ,

Uushitttt Renault Clio 1.9 Dci 2004 ( rks )

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Shk 16:17 ,

Renault Clio 1.2

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Shk 20:33 ,

Renault Clio 1.9 2004 Dizel Rks

2 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Jan 17:16 ,

Renault Clio 1.9 Dizel 2004 Rks

2 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Jan 21:12 ,

Clio

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 00:57 ,

Renault Clio 1.2

10 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Jan 14:16 ,

Shes Renault Clio

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 21:05 ,

Reno clio 1.4 benzin 16v

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 12:00 ,

Renault Clio 1.5 dci

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 20:58 ,

Reno 5

500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Dhj 01:24 ,

RENAULT CLIO 1.5 DCI 2002

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Renault Clio | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione