opel corsa | Shtime | Makina | Vetura

Opel , 42
Citroën , 2
Fiat , 1
Audi , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel corsa,kategori Vetura,ose vendndodhje Shtime,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj opel corsa Të gjitha | Vetura | Shtime ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Korr 12:46 ,

Shitet vetura

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Korr 12:57 ,

Opel Corsa 1.3 CDTI 2004

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 08:14 ,

Mercedes E320

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Dhj 14:47 ,

Opel Corsa 1.3 CDTI nafte

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 15:40 ,

Opel Corsa benzin

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Gush 15:57 ,

Opel Corsa 1.3CDTI 2004

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 20:29 ,

Opel Omeg dizell

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 19:51 ,

Opel Omega Dizell

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 11:30 ,

Shitet opel corsa 1.0 benzin plin

Histora e veturës

300 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 16:35 ,

Shes Opel Corsa (Gjendje Perfekte)

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 21:50 ,

Opel corsa

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 13:50 ,

Opel corsa

Histora e veturës

2 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Dhj 21:25 ,

Shes opel corsa

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Nën 23:42 ,

Opel Corsa 1.4

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Gush 13:45 ,

Citroen c3 Pluriel 1.4hdi Rks

Histora e veturës

3 250 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 22:16 ,

Corsa

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 20:57 ,

Opel corsa 1.4 benxin plin Shitet Ndrrohet

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Shk 22:28 ,

Opel corsa

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Jan 19:55 ,

Shes opel corsa viti i prodhimit 2009

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Sht 21:51 ,

Shes Opel Corsa 1.2 benzin

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 20:41 ,

Opel corsa

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Shk 09:12 ,

Shitet Mercedes Benz 190

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 10:19 ,

Opel Corsa benzin

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Jan 00:12 ,

Opel corsa 1.4

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Jan 16:40 ,

Mercedes c270 full extra 2004

Histora e veturës

6 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 09:20 ,

Risi risi fiat dobllo 1.9 dizell 05

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 14:57 ,

Opel corsa

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 10:06 ,

Shitet

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Pri 14:29 ,

Opel corsa e ardhur nga zvicrra

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 20:26 ,

Opel Corsa

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Dhj 23:22 ,

Opel Corsa 1.4 b 16v

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Nën 16:02 ,

corsa 1.0 benzin 2003

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Sht 14:20 ,

opel corsa

Histora e veturës

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 11:07 ,

opel corsa

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Korr 13:36 ,

Opel corsa 1.4

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Maj 21:08 ,

shes opel corsa

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 10:02 ,

shes corsen

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 20:44 ,

shes opel cors

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 10:51 ,

Shes opel corsen

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 20:49 ,

Shes Motorin e Opell Corsa 1.0 Ekotek

Histora e veturës

120 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Shk 13:01 ,

Opel Corsa B 1.2 -00 Ushit Faliminderit Merrjep

Histora e veturës

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Nën 16:22 ,

opel corsa tip top 1,2 motorri 98

Histora e veturës

400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Sht 14:48 ,

Opel Corsa 1.2b -90

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Sht 16:39 ,

Opel Corsa 1.2 -90

Histora e veturës

690 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Sht 22:24 ,

Opel Corsa 1.0 URGJENTT

Histora e veturës

450 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Sht 14:26 ,

shitet ose ndrrohet opel corsa ne gjendje perfekte

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel corsa | Të gjitha | Vetura | Shtime juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione