Prishtinë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Fox

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Fox | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

02 Pri 12:42 ,

VW Fox 1.4 Diesel viti prodhimit 05

3 300 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 15:43 ,

VW FOX 1.4 TDI TABELA RKS 2009

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Mar 14:37 ,

VW Fox 1.2 Benzin 2006 RKS 10 muj

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Mar 21:49 ,

VW Fox 1.2 Benzin 2006 RKS 10 muj

3 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Jan 08:02 ,

VW Fox 1.2 Benzinë

2 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Dhj 17:46 ,

Fox

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Dhj 09:54 ,

Volkswagen Fox 1.2 Benzinë

2 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Nën 14:33 ,

Vw Fox 1.4 TDI 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Gush 09:31 ,

Shitet i sapo ardhur prej jashtit me dogan

5 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
08 Mar 19:20 ,

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Shk 20:46 ,

Shes veturen VV Fox 1.2

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Jan 18:47 ,

VW FOX DIZEL

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Nën 20:48 ,

U shitt ■FLM■

7 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Gush 20:22 ,

Shitet Wolksvagen Fox 1.2

2 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Gush 09:27 ,

U SHIT

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 20:20 ,

Shes 4 fellne me guma shum tmira

30 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
27 Mar 23:42 ,

Shes VW FoX 1.4 TDI

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Tet 08:45 ,

Golf 7 ne shitje ne gjendje perfekte

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Sht 16:14 ,

Shitet vetur Fawe Fox

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Sht 21:03 ,

Shitet vetura

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Sht 09:36 ,

VW Fox benzin

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Sht 13:01 ,

Shes veturen

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Gush 11:29 ,

VW Fox

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Korr 17:06 ,

Shitet VW Fox

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 14:20 ,

I SHITUR

1 050 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Pri 10:46 ,

fox 1.2ccm benzin me regjistrim

2 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 16:43 ,

VW Fox benzin

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Shk 22:04 ,

fox 1.4 dizell

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Jan 11:59 ,

Ww fox

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Dhj 16:13 ,

Shitet VW Fox

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Dhj 19:37 ,

Vw fox 1.4 benzin 2006 160000km svicres tip top

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Sht 16:20 ,

VW Fox benzin

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Gush 12:00 ,

Shitet VW Fox 1.2B

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Gush 15:55 ,

VW Polo fox

3 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Gush 09:18 ,

Shes VW Fox 1.2

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Gush 09:31 ,

VW Fox 1.2 B

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Pri 12:32 ,

wolksvagen fox

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 20:21 ,

U shitë nga A.S "Drini"

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 19:56 ,

VW Fox benzin

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 17:59 ,

vw Fox

2 099 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 11:26 ,

VW Fox -07

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Mar 09:58 ,

Vw fox 1.2

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Shk 10:58 ,

Shitet vetura

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Shk 14:18 ,

VW Fox

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Jan 22:04 ,

Fox

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Jan 21:58 ,

Fox

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Jan 22:56 ,

WV Fox

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Dhj 22:02 ,

Shes Vw Fox

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Nën 20:41 ,

Vw Fox

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Fox | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione