Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Banesa Të gjitha në Gjakovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Banesa,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Banesa | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 15:03
Linku:
Banesa , Gjakovë

Banesa ne shitje

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3

Dje 20:10 Banesa , Gjakovë

Leshohet banesa me qera

1 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 15:03
Linku:
Banesa , Gjakovë

Banesa ne shitje

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 13:43 Banesa , Gjakovë

GOLEM shitet Apartament 2+1 me pamje ne Det

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 13:11 Banesa , Gjakovë

Banesë me qera në Gjakovë

Numri i dhomave: 2,5
Dje 11:36 Banesa , Gjakovë

Shitet banesa ne katin e 2 88m2

Numri i dhomave: 3
Dje 09:52 Banesa , Gjakovë

Shitet banesa

48 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 00:09 Banesa , Gjakovë

Banes me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 00:09 Banesa , Gjakovë

Banes me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Qer 11:52 Banesa , Gjakovë

SHITET Banesa ne Kompleksin HAB 106m²

780 EUR

Numri i dhomave: 2
06 Qer 10:56 Banesa , Gjakovë

Shitet Banesa te Center Mall

Numri i dhomave: 3
06 Qer 09:39 Banesa , Gjakovë

Jepet banesa me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
06 Qer 09:37 Banesa , Gjakovë

Banes me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
05 Qer 13:35 Banesa , Gjakovë

Banesa e re ndertim i LETAJ HOME, prapa stacionit

730 EUR

Numri i dhomave: 3,5
05 Qer 13:25 Banesa , Gjakovë

Banesa ne shitje

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
04 Qer 14:48 Banesa , Gjakovë

Banesa ne shitje

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
04 Qer 13:33 Banesa , Gjakovë

APARTAMNET PER SEZON VEROR DHE DIMROR

Numri i dhomave: 3
04 Qer 13:33 Banesa , Gjakovë

APARTAMENT PER SEZONEN VERORE - DIMRORE

Numri i dhomave: 3
04 Qer 12:56 Banesa , Gjakovë

Banes meqera

Numri i dhomave: 3,5
03 Qer 06:52 Banesa , Gjakovë

Shitet banesa 3 dhoma gjumi

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
02 Qer 21:33 Banesa , Gjakovë

Shtepi me qera per sezonen verore

40 EUR /

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
02 Qer 07:57 Banesa , Gjakovë

Përshendetje

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
01 Qer 16:45 Banesa , Gjakovë

Shitet banesa e re, afer palestres sportive

Numri i dhomave: 3
30 Maj 20:03 Banesa , Gjakovë

Lëshohet Shtëpia me Qera SEZON VERORE

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 200
30 Maj 19:46 Banesa , Gjakovë

Lëshohet Banesa me qera me netë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
30 Maj 19:45 Banesa , Gjakovë

Banesa leshohet me Qera per te Jashtem

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
30 Maj 10:38 Banesa , Gjakovë

Shitet banesa

Numri i dhomave: 2
29 Maj 22:18 Banesa , Gjakovë

Banes me qera per te jashtem

Numri i dhomave: 3
29 Maj 18:55 Banesa , Gjakovë

Shitet banesa me 2 dhoma gjumi 81.4 m2, Kati 3-te

740 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Maj 13:28 Banesa , Gjakovë

Shes BANES në QENDËR - kati 2

750 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
29 Maj 10:34 Banesa , Gjakovë

Leshohet banesa me qira

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
28 Maj 18:15 Banesa , Gjakovë

Jepet banesa me qera

Numri i dhomave: 2
28 Maj 17:50 Banesa , Gjakovë

Jepet banesa me qera

Numri i dhomave: 1,5
28 Maj 17:31 Banesa , Gjakovë

Shitet Shengjin

1 200 EUR

Numri i dhomave: 2,5
28 Maj 16:47 Banesa , Gjakovë

Jepet banesa me qera

Numri i dhomave: 1,5
28 Maj 16:35 Banesa , Gjakovë

Lëshohet banesa me qera

Numri i dhomave: 1,5
28 Maj 16:20 Banesa , Gjakovë

banes me qera

28 Maj 16:11 Banesa , Gjakovë

Shitet Banesa dy dhomeshe

Numri i dhomave: 2
28 Maj 09:00 Banesa , Gjakovë

SHITET BANESA

Numri i dhomave: 3
28 Maj 09:00 Banesa , Gjakovë

SHITET BANESA

Numri i dhomave: 2
24 Maj 18:08 Banesa , Gjakovë

Shitet Objekti me 3 Banesa ne Gjakovë.

Numri i dhomave: 4

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Banesa | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione