Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

drita per audi | Pejë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe drita per audi,kategori,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj drita per audi Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Mar 19:29 Vetura , Pejë

Hyndai Tucson 2018 2.0D Me TVSH te zbritshme

21 470 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Mar 22:06 Vetura , Pejë

Audi A4 S-Line Quattro 2007

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Jan 16:07 Vetura , Pejë

VW Passat 1.9 T(DI)

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Jan 14:44 Vetura , Pejë

Range Rover Evoque

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
11 Jan 01:32 Vetura , Pejë

Audi a3 1.6B rks i skadum 1999€

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Jan 11:42 Vetura , Pejë

Shitet audi a3 1.6B rks i skadum

1 999 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Qer 12:05 Vetura , Pejë

Shes ose ndrroj Opel zafira 1 vit rks 7 ulse

1 999 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Maj 18:52 Vetura , Pejë

Nissan Navara 2.5 Automatik

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 22:22 Vetura , Pejë

Golf 3 diesel 1.9 motorr 90PS rks i skadum

2 100 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 04:02 Vetura , Pejë

Shitet Audi A4

9 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 21:54 Vetura , Pejë

Shitet Audi A4

9 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 21:05 Vetura , Pejë

Opel omega 2.0 benzin rks i skadum 1150€

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Dhj 21:05 Vetura , Pejë

Opel omega 2.0 benzin rks i skadum bëjm ndrrim

1 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Gush 16:58 Vetura , Pejë

Shitet

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Gush 11:00 Vetura , Pejë

Golf 3 RKS i skadum 1.9 diesel i thjesht 699€

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Gush 10:44 Vetura , Pejë

VW golf 3 RKS i skadum 1.9 diesel i thjesht

699 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Korr 21:53 Kafshë shtëpiake Qen , Pejë

Klysh MALINOIS

08 Maj 11:48 Vetura , Pejë

Shitet Audi A3 (quattro)

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 21:00 Vetura , Pejë

VW Tiguan 2016 i shitur

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Shk 18:05 Vetura , Pejë

U shitt

2 550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Shk 18:05 Vetura , Pejë

U shittt

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Jan 18:31 Vetura , Pejë

U shitt

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Jan 18:31 Vetura , Pejë

U shitt

520 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Nën 18:53 Vetura , Pejë

U shitt

550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Nën 18:53 Vetura , Pejë

U shitt

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Nën 15:19 Vetura , Pejë

Audi a3

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 18:42 Vetura , Pejë

U shittt

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Tet 18:42 Vetura , Pejë

U shitt

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Tet 08:54 Vetura , Pejë

AUDI A3 VITI 2012 E SAPO DOGANUAR LIBER SERVISI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 00:11 Vetura , Pejë

U shit

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Gush 01:26 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

U shitt bishaa

1 EUR

Viti: 2000
21 Gush 01:26 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

U shit bisha

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 2000
21 Gush 01:14 Vetura , Pejë

U shit bishaa

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj drita per audi | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione