Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Numra telefoni | Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Numra telefoni,kategori,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Numra telefoni Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Jan 10:56 Banesa , Prishtinë

Jepet shtepia me qera

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
10 Shk 13:58 Banesa , Prishtinë

Me Qira

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
07 Jan 16:45 Të tjera , Prishtinë

Numra telefoni

150 EUR

15 Tet 03:20 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy J5 Gold

90 EUR

15 Tet 03:20 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy J5 Gold

90 EUR

14 Sht 13:07 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa tek Rruga B

92 000 EUR

Numri i dhomave: 2
22 Qer 08:35 Shtëpi , Prishtinë

Dhoma me qira

50 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Qer 10:59 Shtëpi , Prishtinë

Dhoma me qira

50 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Pri 12:19 Dhoma , Prishtinë

Dhom me qira

19 Jan 14:14 Dhoma , Prishtinë

Dhoma me qira

50 EUR / muaj

08 Dhj 12:50 Dhoma , Prishtinë

Dhoma me qira

50 EUR / muaj

06 Dhj 12:48 Baraka dhe garazha , Prishtinë

Garazha me qira

50 EUR

04 Dhj 11:22 Baraka dhe garazha , Prishtinë

Garazha me qira

29 Tet 12:32 Dhoma , Prishtinë

Dhoma me qira

50 EUR / muaj

25 Tet 12:02 Dhoma , Prishtinë

Dhoma me qira

50 EUR / muaj

15 Tet 15:31 Dhoma , Prishtinë

Dhoma me qira

50 EUR / muaj

12 Tet 16:11 Dhoma , Prishtinë

Dhoma me qira

50 EUR / muaj

11 Tet 11:22 Dhoma , Prishtinë

Dhoma me qira

50 EUR / muaj

09 Tet 13:36 Dhoma , Prishtinë

Dhoma me qera

50 EUR / muaj

08 Tet 12:30 Dhoma , Prishtinë

Dhoma me qira

50 EUR / muaj

06 Tet 12:18 Dhoma , Prishtinë

Dhoma me qera

50 EUR / muaj

04 Tet 16:32 Dhoma , Prishtinë

Dhoma me qera

50 EUR / muaj

03 Tet 14:09 Dhoma , Prishtinë

Dhoma me qera

50 EUR / muaj

01 Sht 09:57 Dhoma , Prishtinë

Dhoma me qera

50 EUR / muaj

13 Pri 14:51 Hapsirë afariste Zyra , Prishtinë

mund te behen dy zyre

200 EUR / muaj

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Numra telefoni | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione