Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

ROlETA TE JASHTME ME IZOLIM | Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ROlETA TE JASHTME ME IZOLIM,kategori,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj ROlETA TE JASHTME ME IZOLIM Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

17 Shk 12:45 Banesa , Prishtinë

Shitet

1 EUR

Numri i dhomave: 2
01 Qer 08:35 Banesa , Prishtinë

Shiten 2 Banesa

Numri i dhomave: 2
12 Jan 09:57 Banesa , Prishtinë

Lokali ne shitje 250m2

1 600 EUR

Numri i dhomave: 5
12 Jan 09:57 Banesa , Prishtinë

Shiten 2 banesa te mobiluar kati 3 jug lindje

900 EUR

Numri i dhomave: 3
07 Dhj 13:12 Banesa , Prishtinë

SHITET BANESA OSE BEJM NDERRIM ME BANESE NE FUSHE

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2
12 Nën 19:01 Banesa , Prishtinë

LS102- Shitet Banesa gatshme per banim ne Prishtin

59 000 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Sht 10:30 Banesa , Prishtinë

Banesa 85m2 ne shitje 59000€ totali

695 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Sht 09:49 Banesa , Prishtinë

Banesa 85 m2 gatshme per banim extra ndertim 695€

695 EUR

Numri i dhomave: 3
12 Qer 01:18 Banesa , Prishtinë

SHITET BANESA

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Qer 11:51 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa Mati 1 objekti Vellezrit Asllani

68 500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
12 Maj 18:21 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa Mati 1 afer shkolles “Pavarsia”

1 EUR

Numri i dhomave: 2,5
12 Maj 13:41 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa 87 m² Mati 1 “Vellezrit Asllani”

68 500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
25 Jan 20:39 Banesa , Prishtinë

Banese ne Prishtine

Numri i dhomave: 2
19 Jan 23:06 Të tjera , Prishtinë

Banese ne Prishtine

17 Jan 00:56 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa ose NDRROI ME BANES NE FUSH KOSOV

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
10 Jan 18:55 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 2
10 Jan 18:34 Banesa , Prishtinë

Banesa ne Prishtine

Numri i dhomave: 2
06 Jan 14:05 Banesa , Prishtinë

SHITEN BANESAT dhe LOKALET

Numri i dhomave: 3
15 Korr 09:16 Banesa , Prishtinë

Shes banesen ne Bregun e Diellit

123 200 EUR

Numri i dhomave: 3
08 Pri 10:15 Banesa , Prishtinë

Shiten Banesat

750 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Mar 20:01 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 85m2 mrapa spitaleve (veternik)

695 EUR

Numri i dhomave: 3
07 Tet 12:49 Banesa , Prishtinë

Shiten banesat 65m2 jug lindje

790 EUR

Numri i dhomave: 3
25 Qer 15:14 Banesa , Prishtinë

Kulla muhaxherve Kati par

Numri i dhomave: 2
11 Tet 00:00 Banesa , Prishtinë

Shitet banesat extra ndrtimim

800 EUR

Numri i dhomave: 2,5
19 Sht 01:26 Banesa , Prishtinë

Shiten banesat ndertim i sigurt

850 EUR

Numri i dhomave: 2,5
01 Sht 22:02 Banesa , Prishtinë

Shiten banesat

850 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ROlETA TE JASHTME ME IZOLIM | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione