Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

timon pc | Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe timon pc,kategori,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj timon pc Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 22:12 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA D FACE LIFT 1.3 CDTI TABELA RKS 2013

5 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:12 Vetura , Prishtinë

RENAULT MEGANE 1.5 DCI AUTOMATIK RKS 2014

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:12 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 208 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:12 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA J FACEL LIFT 2.0 CDTI AUTOMATIK 2016

8 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:42 Vetura , Prishtinë

Bmw X1 2016 AUTOMATIK ��������

17 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:42 Vetura , Prishtinë

Audi A4 2018 ��������

16 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 17:46 Vetura , Prishtinë

BMW X1 2.0 DIZELL AUTOMATIK X DRIVE RKS 2010

11 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:08 Vetura , Prishtinë

CHEVROLET CAPTIVA 2.0 DIZELL,RKS,AUTOMATIK,7 ULESE,VITI 2008

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:01 Vetura , Prishtinë

Navigator Android 10.1 për Mercedes w204, 2GB RAM + 32GB ROM

199 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:57 Vetura , Prishtinë

RENAULT CLIO 1.5 DCI 2015

6 700 EUR

Sot 13:53 Vetura , Prishtinë

VW POLO 1.2 TDI 2012

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:44 Vetura , Prishtinë

Opel Corsa D 1.3 CDTI ecoflex 11.2012

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:36 Vetura , Prishtinë

Shes Audi A1 3X S-Line Brenda dhe Jasht Viti 2011

9 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:12 Vetura , Prishtinë

Volvo v50

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 15:32 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz C220

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Dhj 17:48 Vetura , Prishtinë

VW TIGUAN 2.0 TDI - DSG 4MOTION - 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 00:41 Vetura , Prishtinë

TOURAN VW - 1.6 TDI - FULL EXTRA - RKS tabelat✅��

9 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 14:00 Vetura , Prishtinë

BMW M1 2018-2019 1.6 Dizel 3.5 L 100 KM

17 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Mar 11:38 Vetura , Prishtinë

VW up! 1.0 Benzin Viti 2018 RKS Me Klimë Gjendje PERFEKTE

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Shk 16:13 Vetura , Prishtinë

Audi Q7 3.0 TDI 3 x S Line 272ps Matrix

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 16:55 Vetura , Prishtinë

BMW 320 GT SPORTLINE

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 19:18 Vetura , Prishtinë

Bmw 320 GT sport

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 15:50 Vetura , Prishtinë

VW Polo 2014 DSG ME DOGAN

10 500 EUR

08 Shk 09:23 Vetura , Prishtinë

PASSAT 2.0 BLUEMOTION

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Shk 13:05 Vetura , Prishtinë

BMW 320 GT

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 08:14 Vetura , Prishtinë

MERCEDES ML 350 7G 2011 FACELIFT

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 01:19 Vetura , Prishtinë

BMW 3 GT

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Jan 11:54 Vetura , Prishtinë

BMW 3 GT

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Jan 20:54 Vetura , Prishtinë

BMW GT 320 SportLine

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Jan 23:08 Vetura , Prishtinë

VW Golf MK7 2.0 TDI - Pa Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 00:12 Vetura , Prishtinë

Bmw 320 GT Sportline

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Jan 12:00 Vetura , Prishtinë

Bmw 320 GT

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Dhj 18:28 Vetura , Prishtinë

BMW 320 GT

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Dhj 17:18 Vetura , Prishtinë

BMW 320 GT

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Dhj 15:49 Vetura , Prishtinë

BMW GT 320

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Dhj 19:51 Vetura , Prishtinë

BMW 3 GT Sport

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Dhj 19:41 Vetura , Prishtinë

BMW GT 320 SportLine

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 13:18 Vetura , Prishtinë

Ford Transit Connect nga Zvicrra

4 800 EUR

04 Sht 08:17 Vetura , Prishtinë

Passat 3c 2.0 DSG 1 bregasni

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 13:11 Vetura , Prishtinë

Shitet Seat Leon 2.0 TDI FR 180PS

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj timon pc | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione