traktor | Prizren

Dje 19:39 ,

OPEL ASTRA H 1.8 BENZIN 2005 AUTOMATIK RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 11:26 ,

GOLF 6, 2011, R-Line, FullLED,Xenon,Navi,

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 17:19 ,

Jan shit flm

170 EUR

27 Gush 13:38 ,

BMW 320D

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Gush 10:50 ,

VW Passat 3G5 2.0DTI 110KW Blue Motion I DOGANUAR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Gush 08:33 ,

VW Golf VII 1.6TDI 81KW I DOGANUAR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Korr 10:15 ,

Mercedes GLK 2.2CDI 4Matic I DOGANUAR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Korr 10:55 ,

Citroen Evasion Diesel Familiar 8 ulese

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 02:31 ,

OPEL ASTRA H 1.8 BENZIN 2005 AUTOMATIK RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

  • Traktor në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Traktor në kategorinë All Category
  • Traktor në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Traktor në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Traktora në kategorinë All Category
  • Traktora në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Traktora në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Traktori në kategorinë All Category
  • traktor 4x4 në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Traktor 539 në kategorinë All Category

Në fillim