049599354 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Makina , 23
Sot 13:27 ,

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:27 ,

VW GOLF 6 GTD Automatik DSG

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:27 ,

VW Golf 6 2.0 TDI HIGHLINE

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim