125 cc | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 02:43 ,

Shitet ndrohet me vetur Honda 125 cc 2008 me dogan

1 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 08:46 ,

Grand Skuter Kumko

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 2004
23 Tet 11:49 ,

Skuter 125 cc

2 EUR

Viti: 2000
16 Tet 10:49 ,

Honda

1 350 EUR

Viti: 2006
15 Tet 09:17 ,

ATV 125cc

940 EUR

Viti: 2020
14 Tet 09:12 ,

yamaha majesty 125 cc

830 EUR

Viti: 2000

  • 125 cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • 125 cc në kategorinë All Category
  • 125 cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • 125 cc në kategorinë Kros/Enduro
  • 125 cc në kategorinë Skuter

Në fillim