Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Active sound - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Makina , 12
Të tjera , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Active sound , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Active sound Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Maj 20:47 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Mercedes-Benz GLE450 i vitit 2023 në shitje

96 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Shk 17:20 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

2017 AUDI A6 3.0 TDI Quattro S-Tronic – 200 kw (272 PS)

32 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Nën 10:16 Vetura  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Ferizaj

#Audi SQ5 3.0 TDI Quattro 313 PS Rks

24 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 16:20 Vetura  ·  BMW  ·  420  ·  Mitrovicë

BMW 420D XDRIVE Gran Coupé

58 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Maj 18:21 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 180  ·  Prishtinë

Mercedes-Benz CLA

13 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Nën 07:44 Vetura  ·  BMW  ·  640  ·  Ferizaj

BMW 640d 2018

42 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Pri 12:45 Vetura  ·  BMW  ·  540  ·  Skenderaj

BMW 540 d xDrive Luxury Line*HEADUP*360VIEW*LED*VOLL

33 990 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Pri 11:18 Vetura  ·  BMW  ·  540  ·  Skenderaj

540 d xDrive Luxury Line*HEADUP*360VIEW*LED*FULL

34 990 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Mar 21:32 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Besianë

BMW 530d xDrive

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Nën 22:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 6 GTD ACTIVE SOUND

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Sht 13:44 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Prishtinë

BMW 530 F10 xDrive Facelift

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 10:31 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Lenovo p2p octacore 4 ram 32 gb 510 mah baterin 3

185 EUR

01 Mar 19:14 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Mi  ·  Gjilan

XIAOMI MI MIX 2S ME WIRELESS CHARGING

330 EUR

11 Tet 14:49 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Mi  ·  Prizren

Telefon Xiaomi MAX 2

23 Korr 20:53 Të tjera  ·  Prizren

Speaker

4 EUR Price Reduced

25 Shk 10:21 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Lumia 535  ·  Drenas

Lumia 535, i ri

55 EUR

01 Dhj 20:52 Telefona celular  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Nexus 5x

160 EUR Price Reduced

05 Maj 13:08 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Video dhe DVD  ·  Prizren

JVC.POWERED

80 EUR

12 Dhj 16:01 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S5  ·  Prishtinë

Samsung GALAXY S5

150 EUR

15 Nën 10:41 Telefona celular  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Asus Zenfone 2 ZE551ML

260 EUR

19 Sht 15:53 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia S  ·  Prishtinë

Xperia S i perdorur

81 EUR

25 Korr 00:06 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 3  ·  Mitrovicë

Samsung Galaxy Note 3,

07 Korr 14:10 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 3  ·  Viti

Samsung Galaxy Note 3

180 EUR

30 Pri 21:15 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S4  ·  Ferizaj

Samsung Galaxy S4 (Ekrani defekt)

75 EUR

09 Pri 13:19 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A5  ·  Gjilan

Samsung Galaxy A5 Duos

235 EUR

22 Jan 21:06 Telefona celular  ·  Samsung  ·  I9300 Galaxy S III  ·  Drenas

SAMSUNG GALAXY S3 NGA SUEDIA

100 EUR

23 Nën 08:34 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 5s  ·  Prishtinë

iPhone 5s 16GB GOLD

350 EUR

15 Tet 11:06 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Alpha  ·  Mitrovicë

SHES SAMSUNG GALAXY ALFA GOLD

260 EUR

30 Gush 16:10 Telefona celular  ·  HTC  ·  One XL  ·  Fushë Kosovë

htc one xl 4g 32 giga

15 Gush 13:30 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 4s  ·  Prishtinë

I PHONE 4 16 GB I RI

130 EUR

15 Gush 12:37 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S4  ·  Prishtinë

SAMSUNG GALAXY S4 I RI

220 EUR

01 Maj 23:06 Telefona celular  ·  Gjilan

Htc one x ndrrim i mundshem

135 EUR

16 Pri 14:20 Telefona celular  ·  Prishtinë

Htc 8x me telefona ma te lir...

130 EUR

16 Pri 13:36 Telefona celular  ·  Prishtinë

Htc 8x shum i shpejt

130 EUR

08 Pri 13:52 Telefona celular  ·  Prishtinë

HTC 8x

120 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Active sound | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione