Bub | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

24 Tet 19:04 ,

U shit

100 EUR Price Reduced

14 Tet 17:16 ,

Shitet VW Passat 2.0 TDI, Automatik DSG.

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 16:51 ,

Bub mimik

35 EUR


  • Buba në kategorinë Vetura
  • Bub në kategorinë All Category
  • Bubi në kategorinë All Category
  • Buba në kategorinë All Category
  • Bub në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • Buba në kategorinë Vetura
  • Bub në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • bub në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • Bubi në kategorinë Qen
  • Bubi në kategorinë Kafshë shtëpiake

Në fillim