Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Cedy me ulse | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Makina , 19

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Cedy me ulse,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Cedy me ulse Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

03 Jan 20:02 Vetura , Besianë

cedy 1.9 tdi

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Korr 22:43 Vetura , Pejë

Shitet cady me ulse vp 2013

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Gush 19:52 Vetura , Therandë

ceddy

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Korr 13:08 Vetura , Lipjan

Cedy me ulse

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 18:02 Vetura , Rahovec

Caddy 2.0 SDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Jan 19:18 Vetura , Mitrovicë

Shite cedy 2010

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Korr 22:31 Vetura , Besianë

Shitet ose ndrrohet me ww karavan

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
18 Korr 23:26 Vetura , Prishtinë

Shitet ose ndrrohet me w karavan ose cedy

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
22 Shk 19:14 Vetura , Prishtinë

U SHITT

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 21:15 Vetura , Prishtinë

cady

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Tet 08:33 Vetura , Prishtinë

U SHITT

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Maj 09:01 Vetura , Fushë Kosovë

VW Caddy dizel

6 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 11:42 Vetura , Prishtinë

She’s wv Cedy

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Mar 00:55 Vetura , Mitrovicë

Alfa romeo

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Mar 15:12 Vetura , Prizren

Shes pikap

8 500 EUR

25 Mar 15:08 Vetura , Prizren

Shes pikap

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 10:53 Vetura , Vushtrri

Shes volvo s60 2.4 d5 dhe opel aster 1.7 vit 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Nën 20:42 Vetura , Deçan

E shes vw cedy 1.9 TDI Maxi

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Tet 11:53 Vetura , Ferizaj

VW TOURAN 2.0 TDI HIGHLINE DSG AUTOMATIK -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Cedy me ulse | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione