Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Citrone - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Citrone , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Citrone Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 14:19 Vetura  ·  Citroën  ·  C8  ·  Besianë

Citrone C8 Automatik 2.0 HDI

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Mar 21:56 Vetura  ·  Citroën  ·  Xsara Picasso  ·  Prishtinë

Citroen c4

12 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Tet 11:44 Makina dhe Vegla  ·  Gjilan

Lifte kershere 3 T 044558978

06 Pri 17:56 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Ferizaj

Citrone C3

22 Shk 13:32 Vetura  ·  Citroën  ·  Jumpy  ·  Ferizaj

I SHITUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Jan 03:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 1.9 TDI viti 2006 me klim

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Sht 00:04 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

FELLNE17

1 EUR

08 Gush 10:07 Vetura  ·  Citroën  ·  Jumper  ·  Ferizaj

CITRONE JUMPER 2.2 HDI ME DOGAN

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Korr 15:48 Vetura  ·  Citroën  ·  C5  ·  Ferizaj

Shitet ndrrohet

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Korr 08:32 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Klinë

Citroen c4

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 14:07 Vetura  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Ferizaj

Shes pikap citronë 2.0 hdi

1 900 EUR

09 Korr 19:10 Vetura  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Ferizaj

Shitet citrone berlingo

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Maj 14:52 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Same  ·  75  ·  Klinë

Same

21 Pri 00:08 Vetura  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Malishevë

citroen berlingo

1 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Pri 18:18 Vetura  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Malishevë

citroen berlingo

1 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 20:03 Vetura  ·  Citroën  ·  C1  ·  Drenas

Shitet citrone 1.5 disel ne gjendje te mir

430 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Jan 00:50 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Ferizaj

CITROEN C3 1.4 AUTOMATIK

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 00:30 Vetura  ·  Citroën  ·  SAXO  ·  Prizren

flm ushite

500 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 13:41 Vetura  ·  Citroën  ·  Grand C4 Picasso  ·  Ferizaj

Citrone c 4 picaso 1.6 hdi

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Tet 15:50 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Prishtinë

Citrone C3

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Dhj 22:15 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Gjilan

Citrone c4 xsara

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Pri 15:42 Vetura  ·  Peugeot  ·  607  ·  Lipjan

Pjes per PEZHO 607 2.2HDI 807HDI C 8 2.2HDI

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 20:20 Vetura  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Prishtinë

Citrone 2.0 hdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 13:59 Vetura  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Vushtrri

Ushit flm

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Gush 22:43 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Pejë

Citroën C4

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 20:24 Vetura  ·  Citroën  ·  Nemo  ·  Malishevë

citron

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Jan 22:41 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Gjakovë

Citrone C3

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Citrone | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione