Defender | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 03:35 ,

Land Rover Defender 110

18 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 22:25 ,

Audi A3 1.8 160PS - RKS (Shkurt 2021)

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Gush 10:26 ,

Mitsubish L200 4X4-2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Gush 10:25 ,

Defender 2.7 4X4

Viti: 1994
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Gush 10:25 ,

Mbules Per Mitsubishi L200

900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Gush 20:45 ,

Defender 90 TD 2.5

Viti: 1987
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Gush 11:03 ,

Defender

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Korr 12:23 ,

Me qera per udhetime private on-off road

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Korr 00:32 ,

pjes landrover

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Qer 18:02 ,

Volkswagen T5 1.9 Tdi 2006 (Me dogan)

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 22:26 ,

Kia Carnival

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 22:25 ,

U SHIITË Land Rover Defender 130 TDI

9 000 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Në fillim