Defender | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 02:41 ,

Terracan 2.9 Crdi

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:41 ,

TOYOTA LAND CRUISER

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:14 ,

TOYOTA LANDCRUISER

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:09 ,

Toyota Land Cruiser

9 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: > 500 000
Dje 10:57 ,

Defender

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Nën 09:20 ,

Mbules Per Mitsubishi L200

900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Nën 09:19 ,

Defender 2.7 4X4

Viti: 1994
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Nën 15:24 ,

***E SHITUR*** Toyota Hilux, Turbo

6 500 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
23 Nën 13:41 ,

***I SHITUR*** Land Defender 130 TDI; Dhe 110 TDI

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 13:31 ,

***I SHITUR*** Land Rover Defender 2.5 TDI

8 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 13:08 ,

***I SHITUR*** Land Rover Defender 130 TDI

9 000 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999


Në fillim