Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Edh | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Edh,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Edh Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Mar 17:24 Vetura , Ferizaj

Škoda Roomster

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 20:31 Kafshë në fermë , Besianë

Dhi ne shitje

19 Mar 18:53 Kafshë në fermë , Lipjan

Dhi

11 Mar 23:01 Kafshë në fermë , Drenas

Dhi

1 EUR

06 Mar 19:38 Kafshë në fermë , Gjilan

Shite dhit

1 EUR

05 Mar 19:21 Kafshë në fermë , Gjilan

Edha alpin

1 EUR

19 Shk 21:11 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Dhi

14 Shk 13:48 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtëpi 180m² me QIRA në Dragodan.

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
29 Dhj 06:43 Kafshë në fermë , Drenas

Edha

27 Dhj 18:05 Vetura , Drenas

Shes kombin

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Dhj 16:59 Kafshë në fermë , Drenas

Edh

70 EUR

01 Dhj 20:19 Kafshë në fermë , Drenas

Lop

1 EUR

29 Nën 06:45 Kafshë në fermë , Drenas

Edh

70 EUR

24 Tet 18:52 Vetura , Lipjan

Shitet Mini Coper

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 13:19 Vetura , Klinë

shes rover

4 700 EUR

26 Sht 01:01 Vetura , Lipjan

Pezho

2 450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Gush 08:16 Të tjera , Kastriot

shitet dhija se bashku me edh

200 EUR

08 Gush 20:55 Kafshë në fermë , Therandë

dhi

500 EUR

07 Gush 12:21 Kafshë në fermë , Gjilan

Dhij Alpine

160 EUR

05 Korr 09:03 Vetura , Klinë

fijat

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Qer 16:57 Kafshë shtëpiake Të tjera , Vushtrri

Dhi me edh

1 EUR

20 Qer 13:51 Kafshë shtëpiake Të tjera , Drenas

Shiten

450 EUR

14 Qer 11:57 Kafshë në fermë , Drenas

Shes dhin me edh

1 EUR

12 Qer 10:33 Kafshë në fermë , Drenas

Shiten dhit alpine

09 Qer 17:10 Kafshë në fermë , Besianë

Shes dhin

220 EUR

08 Qer 12:31 Kafshë në fermë , Drenas

Shiten Dhite alpine

28 Maj 21:53 Vetura , Klinë

audi

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 22:51 Kafshë në fermë , Rahovec

Shes dhin me edh

1 EUR

16 Maj 19:43 Kafshë në fermë , Drenas

Shes dhin e edh

250 EUR

07 Maj 12:08 Kafshë në fermë , Drenas

Shes dhin me edh

170 EUR

26 Pri 10:16 Të tjera , Ferizaj

Opel combo

650 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Edh | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Edha Edha Edha Edhat Edha edha edha Edh Edha edh

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione