Fellne 13 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fellne 13,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fellne 13 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:10 ,

Tiguan 3x Rline nga Zvicra ����(2 kamera)

Histora e veturës

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:32 ,

MERCEDES E 220 CDI 7 G RKS - 13

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:45 ,

Peugeot 5008 Allure, 1.6 HDI 2012, 7 Ulëse

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Tet 17:20 ,

Opel Insignia189.000km Sapo Doganuar!

Histora e veturës

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Tet 16:41 ,

Golf 2 1.3 benzin

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: > 500 000
07 Tet 20:39 ,

OPEL CORSA D 2010 1.3CDTI ECO FLEX 1VIT RKS

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Sht 19:37 ,

Opel insignia 2.0 Cdti

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Sht 01:45 ,

Opel corsa c 1.2 Benzin

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 19:42 ,

U SHIT FLM

Histora e veturës

Viti: 1986
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Gush 20:04 ,

Shes Fellne per opel

Histora e veturës

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Gush 15:18 ,

Audi a3 2.0 103Kw 140Ps Model 2012-13

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 00:13 ,

Veture ne shitje

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 10:51 ,

Fellne me goma t reja 13 coll

Histora e veturës

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Qer 23:07 ,

golg 6 ,,2.0,,automatik,naft,13 500 EU

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Qer 22:39 ,

U SHIT FLM

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Maj 23:54 ,

U Shit FLM ��

Histora e veturës

690 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 00:47 ,

Yugo sport

Histora e veturës

6 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fellne 13 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione