Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fellne 15 corsa | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fellne 15 corsa,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fellne 15 corsa Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:44 Vetura , Besianë

Opel corsa 2013

4 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 22:39 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Pejë

Fellne 15 per JEEP

200 EUR Price Reduced

15 Mar 15:51 Vetura , Prizren

Bateri ,(100 amper ) gjendje perfekte (50 €)

50 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Mar 19:41 Vetura , Skenderaj

SHES OPEL CORSA 1.7 DTI

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Jan 13:16 Vetura , Therandë

BMW 525D AUTOMATIC

2 950 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 12:58 Vetura , Pejë

BMW 525D xDrive F11

13 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Dhj 16:43 Vetura , Skenderaj

OPEL CORSA 1.3 DIZELL

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Dhj 12:14 Vetura , Prizren

U shit . Ushit e gzoft pronari i ri

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Dhj 11:24 Vetura , Prishtinë

Opel corsa 1.3 diesel cdti 90ps

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Tet 00:47 Vetura , Prishtinë

Shitet corsa c

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Sht 12:31 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA 1.3 ECO FLEX ME DOGAN

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Sht 16:25 Vetura , Pejë

BMW 525D xDrive F11

15 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Korr 15:47 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Ferizaj

Fellne

120 EUR

24 Qer 23:07 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Ferizaj

Fellne

130 EUR

11 Qer 23:34 Vetura , Prizren

opel corsa 1.3cdti 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 15:55 Vetura , Besianë

Opel Corsa 1.3 CDTI PA DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Mar 17:00 Të tjera , Ferizaj

shes fellne 15

1 EUR

21 Mar 05:00 Vetura , Prishtinë

Opel corsa c

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 20:26 Vetura , Prishtinë

Opel Corsa C

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 19:52 Vetura , Prishtinë

Opel corsa 1.7 motorr japan

3 100 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fellne 15 corsa | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione