Fellne polo | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 02:30 ,

SHES 4 GOMA PER KOMBA 195/65/16 C

85 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:22 ,

Shes ndrroj golf 6 2.0 tdi 140 ps rks 1 vit

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:29 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , 2350 € ��

2 350 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:29 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , 2350 € ��

2 350 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:12 ,

Banese me qera te Muhaxhert - mbi Hotel AFA

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 70
Dje 22:01 ,

Vw Golf VII

13 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:59 ,

Shitet BMW 520D 2012

45 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:59 ,

BMW X1 2012 X-Driver I Doganuar ����

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:59 ,

Shitet Opel Corsa 1.3CDTI EcoFlex viti 2011

59 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:32 ,

��VW polo 1.4 b v 2000 rks��

1 450 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:15 ,

Seat Leon FR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim