G class | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 20:07 ,

Toyota-Yaris-2018-iri-i-bler00-34miKM-RksFullExtra

10 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 19:43 ,

Toyota-Yaris-2018-iri-i-bler00-34miKM-RksFullExtra

10 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 19:41 ,

Shes Veturen Peugeot 1007 diesel 1.4 hdi RKS Full

3 330 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:53 ,

Opel Astra G 2.0 DTI 2002 1 vit Rks

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:21 ,

Mtsubishi Pajero 2.5

2 777 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:21 ,

Nisan terrano 2.7 TDI

4 860 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:31 ,

Mercedes G-class G 300 TD

12 000 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 11:08 ,

Mercedes Vito Viano 113 CDI 2014 me 9 ulese

15 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:01 ,

Mercedes-Benz ML 270cdi automatik 4x4

3 890 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:00 ,

Suzuki Jimny 1.3B 4X4 2011

7 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 11:00 ,

Volkswagen Golf 7 tdi DSG 2015 136000 km

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Nën 21:01 ,

G class 270 cdi professional

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Tet 21:05 ,

Sprinter 416

6 666 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Tet 20:31 ,

MERCEDES C 220 d AMG LINE

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
10 Tet 21:02 ,

Shes ose ndroj golf eos 6 2.0tdi rks 1vit

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 10:08 ,

Mercedes G Class

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim