Grill | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 17:30 ,

Ipet Shtepia me Qira (80 m2)

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 17:28 ,

Ipet Shtepia me Qira (80 m2)

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
02 Dhj 11:32 ,

NITI-SHITET BANESA 80m2 K-II

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
02 Dhj 11:30 ,

NITI-SHITET BANESA 120.5m2 K-V Rr.Astrit Bytyqi

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
02 Dhj 06:12 ,

Lëshoj Banesen me Qira ne qender ne Fushë Kosovë

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
20 Nën 16:56 ,

shitet grilli

1 EUR

20 Nën 12:14 ,

NITI-SHITET BANESA 120.5m2 K-IX Rr.Astrit Bytyqi

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120

  • Grill në kategorinë All Category
  • Grill per pula në kategorinë All Category
  • Grill në kategorinë Vetura
  • Grill në kategorinë Banesa
  • Grill në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • grill në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • Grill në kategorinë Makina dhe Inventarë
  • Grill në kategorinë Shtëpi dhe familje
  • grill në kategorinë Banesa
  • grill në kategorinë Dorëzim i biznesit të përpunuar

Në fillim